Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Streamer nieprzerwanie filmuje się na Twitchu od miesiąca i bije rekord nowych subskrypcji

Ten gracz, który był bardzo popularny przed jego eksploatacją, uruchomił 14 marca „subaton” lub „maraton subskrypcji”, który polega na pozostaniu online zgodnie z liczbą nowych subskrypcji, które zostały zasubskrybowane („subskrypcja” lub „subskrypcja”) .

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

Dużo dłuższe wyzwanie niż oczekiwano. Użytkownik Twitcha (nazywany również urządzeniem do przesyłania strumieniowego, jeśli jest to zawartość strumieniowa), to platforma Dystrybucja części do gier wideo, Film był kręcony na żywo i prawie nieprzerwanie przez 31 dni, co według prasy specjalistycznej jest rekordem.

„Odkąd zacząłem nadawać, książę Filip zmarł, Kanał Sueski został zablokowany, a następnie otwarty. David Dobrik dał dwa klipy wideo z przeprosinami, a Jezus umarł i zmartwychwstał”., a ćwierkanie (Po angielsku) Ludwig Ahgren, wtorek, 11 kwietnia.

Ten gracz, który był bardzo popularny przed jego eksploatacją, uruchomił 14 marca „subaton” lub „maraton subskrypcji”, który polega na pozostaniu online zgodnie z liczbą nowych subskrypcji, które zostały zasubskrybowane („subskrypcja” lub „subskrypcja”) . Na początku planuje dodawać 20 sekund czasu emisji do każdej nowej subskrypcji swojego kanału. Kosztuje 5 USD miesięcznie i daje dostęp do przywilejów. W obliczu ogromnego zainteresowania musiał przedefiniować swoje zasady: 10 sekund więcej zamiast 20, z maksymalnie 100 zapisami na osobę i maksymalnie 31 dniami.

Transmisja zakończyła się we wtorek, pod koniec jej zaplanowanego okresu, a Ludwig Ahgren pobił rekord subskrypcji, który wcześniej posiadał gwiazda platformy Ninja, gratulując mu na Twitterze. Mając prawie 280 000 nowych subskrybentów, jest obecnie trzecim najpopularniejszym na Amazon (według Twitch Tracker), z 2,65 milionami obserwujących na swoim kanale.

READ  Teraz mamy pewność, że podstawowe składniki życia były na jego powierzchni