Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Amazon Music Unlimited” z 60 milionami utworów odtwarzanych przez 3 miesiące

Subskrybenci Freebox Delta, mini 4K i Pop:

Co spędza zamknięcie w muzyce. Jeff Bezos po raz kolejny oferuje bezpłatny trzymiesięczny okres próbny swojej usługi nieograniczonego strumieniowania muzyki.

Oferta Freebox Delta obejmuje plikSubskrypcja Amazon Prime Umożliwia subskrybentom korzystanie z wielu usług, w tym Prime Music z dwoma milionami utworów za pośrednictwem Alexy. Katalog z ograniczeniami może być teraz nieograniczony bez wydawania ani grosza przez chwilę. W rzeczywistości amerykański gigant prowadzi obecnie atrakcyjną promocję na miesięcznych singlach Amazon Music Unlimited. Subskrypcja jest zwykle oferowana w cenie 9,99 miesięcznie, więc subskrypcja obejmująca dostęp do 60 milionów adresów jest oferowana na okres trzech miesięcy w przypadku każdej nowej subskrypcji we Francji kontynentalnej. „Pod koniec trzech miesięcy, bez anulowania z Twojej strony, zapłacisz 9,99 euro miesięcznie. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Oferta jest ważna tylko raz na klienta i konto klienta”Amazon mówi. Ta oferta jest dostępna do 24 maja.

Subskrybenci Freebox Delta zainteresowani tą możliwością mogą subskrybować bezpośrednio z interfejsu Amazon Music, klikając „Przełącz na nieograniczone” lub przez „Twoje ustawienia muzyczne Amazon”, ale także przechodząc bezpośrednio do strony głównej Amazon po zalogowaniu się do swojego Prime konto. Zwróć również uwagę, że Amazon Music niedawno pojawił się z Freebox Pop i mini 4K, co wystarczy, aby stworzyć atmosferę w Twoim domu, podczas gdy cała rodzina jest tam zamknięta. Ty też możesz nas znaleźć Test aplikacji Android TV Aby poznać jakość jego interfejsu.

Jaka jest różnica między Prime Music a Amazon Music Unlimited?

Wielu zadaje sobie pytanie, jaka jest różnica w prezentacji muzyki w formacie Przesyłanie strumieniowe z Amazon. Odpowiedź jest bardzo prosta, subskrypcja Amazon Prime obejmuje ponad 2 miliony piosenek, bez reklam ta usługa nazywa się Prime Music. Możesz więc odtwarzać muzykę na swoich ulubionych urządzeniach, pobierać utwory, aby słuchać muzyki offline lub pozwolić Alexie Cię poprowadzić.

READ  Kometa ZTF jest widoczna gołym okiem od tego weekendu

Dzięki Amazon Music Unlimited zyskujesz wszystkie zalety Prime Music, ale z ogromnego katalogu 60 milionów utworów do nieograniczonego słuchania, a także setek list odtwarzania i stacji stworzonych przez ekspertów muzycznych, w tym najnowsze wiadomości od artystów w danym momencie.

Jako członek Amazon Prime możesz subskrybować Amazon Music Unlimited za 9,99 € miesięcznie lub tylko 99 € rocznie, jeśli wybierzesz roczną subskrypcję (co oznacza 2 miesiące za darmo). Klienci, którzy nie są członkami Amazon Prime, mogą uzyskać dostęp do miesięcznej oferty tylko w cenie 9,99 € miesięcznie. Zwróć również uwagę, że Amazon niedawno przedstawił program dla audiofilów z rozszerzeniem Amazon Music HD.