Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Resident Evil Village: Capcom ogłasza status najemnika i raport z limitowanej grywalnej wersji próbnej

W ten sposób nocni widzowie mogli odkryć nową żywą przyczepę, w szczególności mężczyznę w kapeluszu, Heisenberg, który swoje imię nadaje podziemnej fabryce czekającej na nas za wioską i zamkiem, nie bez przejścia przez jezioro. Z którego wyłania się duży morski potwór, przypominając nam o konieczności Resident Evil 4. Bez odrywania zasłony od tajemniczej matki Mirandy, antagonistki, o której mówi się, że kontroluje cały ten folklor, przyczepa kończy się konfrontacją między Ethanem Wintersem i Chrisem Redfieldem, w której ten pierwszy oskarża drugą o zabicie jej żony Mii plus po porwaniu. jej dziecko.

nieobecny Resident Evil 7W ten sposób ponownie powrócił status najemników Resident Evil Village Z niezbędnym subiektywnym poglądem. Ścigaj się z czasem, aby osiągnąć najwyższe wyniki, ten bonusowy tryb dostępny po zakończeniu głównej przygody jest pocięty na dokładnie taką samą kość, jak Resident Evil VillageTo z silnika RE. Pomiędzy każdą misją trybu Mercenary, sklep Duke’a otworzy swoje drzwi, aby kupić / ulepszyć jego broń i wzmocnić swoje umiejętności, tak jak w głównej przygodzie. Tryb Mercenary wzbogaca rozgrywkę wieloosobową Resident Evil Recreation: werset Które również zostanie przypomniane za pomocą Resident Evil Village.

Tymczasowe demo do pobrania bez opóźnień

Podczas gdy grywalne demo będzie dostępne na wszystkich platformach, gracze PlayStation wyjdą z tego z przewagą. Na PS5, podobnie jak na PS4, będzie można pobrać obie części dema dziś wieczorem (16 kwietnia) od 1 w nocy, ale te dwie części (jedna w wiosce, a druga w zamku) będą dostępne dopiero od 18 kwietnia o 19:00 i 25 kwietnia o 19:00 z rzędu. Uwaga: każde z tych pokazów będzie trwało 30 minut. Po upływie tego czasu gry nie będzie można ponownie uruchomić wersji demonstracyjnych, takich jak prezentacja prasowa lub grywalna wersja demonstracyjna, w program, który mogliśmy uruchomić tylko raz. Inna rozdzielczość, te dema będą dostępne tylko przez 8 godzin, gdy tylko będą dostępne. Znikną więc 19 kwietnia o 3 nad ranem w pierwszej części i 26 kwietnia o 3 nad ranem w drugiej części.

READ  GTA 6: Ogłoszono smutne wieści

Platformy (PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One, PC i Stadia) spotkają się 30 kwietnia o godzinie 2 w nocy, aby pobrać ponownie połączone części wersji demonstracyjnej, w którą będzie można grać od 2 maja o godzinie 2 w nocy. Użytkownicy będą mogli przeznaczyć 60 minut rozgrywki według własnego uznania w wybranej przez siebie dywizji (wiosce lub zamku), ale ponownie nie można przekroczyć maksymalnego przydzielonego czasu. Ponadto demo będzie dostępne tylko przez 24 godziny, więc nie będzie dostępne od 3 maja od 2 w nocy. Aby uzyskać jaśniejszy obraz, podsumowano również osie czasu pod adresem Oficjalna strona Gra.

Resident Evil Showcase uhonorowało również 25. rocznicę tej sagi życzliwymi słowami różnych postaci, od Marka Cerny’ego, przez Shuhei Yoshidę, po Siobhan Reddy. Program śledził prof. Przejście Z Zmarł w biały dzień Zaplanowane na czerwiec Oraz w zwiastunie serialu animowanego Resident Evil: Infinite Darkness. Pozwoli ci to znaleźć Claire i Leona w lipcu na Netflix w nowych przygodach w Białym Domu rozgrywających się w 2006 roku, dwa lata po wydarzeniach z Resident Evil 4. W szczególności punktem kulminacyjnym programu było nic innego jak zapowiedź A. Resident Evil 4 VR Na Oculus Quest 2 opracowanym przez Armature we współpracy z Facebookiem.

  • Przeczytaj także | Capcom i Facebook ogłaszają Resident Evil 4 w VR na Oculus Quest 2