Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 14: tylko duże ekrany, lepsze zdjęcia

Analityk Ming-Chi Kuo, który również mówił o ulepszeniach w dziale obrazu, mówi, że Apple może ponownie wstrząsnąć przekątnymi w swojej ofercie iPhone’ów dla modeli z 2022 roku..

IPhone 14 zrezygnuje z formatu iPhone 12 mini i jego 5,4-calowy ekran i będzie oferował dwa 6,1-calowe modele na poziomie podstawowym i dwa 6,7-calowe modele dla wyższego zakresu.

Obecnie mamy 5,4 cala (12 małych), 6,1 cala (iPhone 12 i 12 Pro) i 6,7 cala (12 Pro Max). Jeśli generalnie jesteś klientem pierwszego mojego Pro, będziesz musiał poradzić sobie z dużymi wymiarami, które są dziś prerogatywą Pro Max.

Ta zmiana biegów zwykle potwierdza obecność formatu 12 mini Nie odniosła spodziewanego sukcesu (Podczas Ci, którzy go wybrali Kochać ją). on tam był Trwała redukcja 60 euro za tę małą rodzinę. Jednak poprzednie informacje z tego samego Ming-Chi Kuo wskazują, że miniatura zostanie uzupełniona – ostatni raz po tym? W nadchodzącym iPhonie 13.

Jeśli chodzi o obrazowanie na tych przyszłych modelach, analityk spodziewa się znacznej poprawy produkowanych obrazów.

Między kolejnym iPhone’em 12 a 13 i 14 rozmiar piksela wzrośnie z 1,7 mikrona do 2 mikronów, a następnie 1,25 mikrona. IPhone 14 będzie mógł jednocześnie wytwarzać 48 megapikseli i 12 megapikseli (poprzez grupowanie czterech pikseli w jeden). W drugim przypadku oznacza to zwiększenie rozmiaru piksela do 2,5 mikrona, co jest dużym postępem w stosunku do konkurencji, jak sądzi Kuo.

Po stronie wideo Apple doda nagranie 8K, tak jak obecnie istnieje na niektórych urządzeniach z Androidem. Ta zwiększona wydajność zdjęć i wideo pomoże również poprawić wrażenia z korzystania z aplikacji rozszerzonej / mieszanej rzeczywistości.

Do 2023 roku – iPhone 15 – Ming-Chi Kuo potwierdziło, że Apple Zamierza to wykorzystać Wizjer, który Face ID mógłby pracować przez ekran, z potencjalną funkcją usuwania wizualnego odcisku palca utworzonego przez wycięcie (na ten temat czytaj też Ming-Chi Kuo: 120 Hz dla iPhone’a 13 Pro i iPhone’a SE w 5G na początku 2022 roku).

READ  Coin Master Free Spins 29 października 2021 r. – Breakflip