Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Triathlon, Benjamin Sorgonotti w Polsce

Triathlonistka Fenua startowała w triathlonie w Polsce. Upadek na rowerze spowodował, że stracił 40 sekund, ale nadal finiszował w pierwszej trzydziestce i zajmował 417. miejsce na świecie.

Puchar Europy w Polsce

Klimat jest bardzo zimny, 12.c. W Polsce Allstein, a dokładniej Benjamin Sorgonotti brał udział w liczeniu triathlonu do Pucharu Europy. Zawodnik Fenua reprezentował tam Polinezję Francuską.

Początkowo on i 78 innych sportowców utonął w 16-16 C. Lodowate i dynamiczne ocieplenie, jak sam do siebie mówi: „W rzeczywistości od samego początku pierwszy pływak przekroczył 270 m, co było piekłem. Niemożliwe dla nikogo, nie jest odpowiednio rozprowadzone அற Wiele razy też się topię, ale to sport. Wiemy, że to czeka nas z każdym wyjazdem w triathlon. „

Upadek roweru

Na 38. wodzie z 40 sekundową stratą do lidera pewnie rozpoczął wyścig kolarski: „To bardzo trudne, szybko dochodzimy do głównego głosowania. Tak więc kończymy z 30/35 facetami jeżdżącymi całą piłkę. Ciężko jest wszędzie wjechać na koła bez ocierania się i straszenia. godzina, nieuchronnie ”.

To spada. Na szczęście wyszedł bez szwanku i wciąż był w kolejce do pracy na rowerze. Wystarczy, aby szybko odzyskać siodło, ale nie wystarczy wierzyć, że zajmie pierwsze 10 miejsc: W historii „na koniec przegrywam 40”, byłaby to ogromna przepaść, która nie pozwoliłaby 10 najlepszym miejscom grać jak bydło. Gwarantuję dobry flow, który pozwoli mi wejść do pierwszej trzydziestki, zapewniając sobie tym samym kilka punktów w światowych rankingach. Dostaję jeszcze 30 miejsc w rankingu (obecnie 417.). „

Benjamin Sorgonotti kontynuuje swoją europejską trasę koncertową. W przyszły weekend pojedzie na Ukrainę na kolejny wyścig Pucharu Europy.