Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo – Liga Mistrzów: Śledź Salzburg-Real Sociedad i Union Berlin-Braga

Transmisja na żywo – Liga Mistrzów: Śledź Salzburg-Real Sociedad i Union Berlin-Braga

Wyniki pierwszej połowy

Po mocnym rozpoczęciu meczu Real Sociedad spokojnie awansował w Salzburgu (0-2). W drugim meczu o godzinie 18:45 Union Berlin – Braga wyrównał rytm, a do przerwy Niemcy prowadzili (2:1).

Union Berlin – Braga: 2:1

Salzburg – Real Sociedad: 0-2

Braga zmniejsza przewagę

Po słabo oddanym rzucie rożnym i strzale zablokowanym przez bramkarza Al Ittihad, Sekou Nyakati dobrze zareagował i pomógł Bradze wrócić na właściwe tory. Dobre spostrzeżenie z finansów.

Union Berlin – Braga: 2:1

Salzburg – Real Sociedad: 0-2

Podwójna bramka Bakera wyrzuca Al-Ittihada w powietrze

Kilka minut po pierwszym golu Cheraldo Becker ponownie zdobył bramkę. Kapitan Union Berlin kontynuuje grę po długim podaniu Lucasa Tousarta głową do domu. Napastnik Berlina spokojnie przetasował bramkarza Bragi. Niemiecka opinia publiczna jest zachwycona.

Union Berlin – Braga: 2:0

Salzburg – Real Sociedad: 0-2

Gol w Berlinie!

Po dobrym początku meczu Union Berlin odkrył błąd. Podanie Kralla zmyliło kapitana Sheraldo Beckera, bramkarza Bragi. Tym samym wynik wynosi 1:0 dla niemieckiego klubu!

Real Sociedad kontynuuje po wspaniałym kontrataku

Drużyna Basków nie może być grana na początku meczu. To daje wynik 2:0 dla Realu Sociedad na boisku w Salzburgu. Po błyskotliwym kontrataku Bryce Mendes podwoił prowadzenie.

W drugim meczu pomiędzy Union Berlin a Bragą w Niemczech nie padła jeszcze żadna bramka.

Żółty dla Bonucciego

Ostra interwencja Bonucciego, który otrzymuje żółtą kartkę i dobry rzut wolny dla Bragi przy wejściu w pole Union Berlin. W tym meczu wciąż 0:0.

W drugim meczu, mimo dobrego tempa, pomiędzy Salzburgiem a Realem Sociedad nie padła żadna dodatkowa bramka, a drużyna Basków prowadzi w Austrii 1:0.

Pierwszy gol wieczoru!

Mikel Oyarzabal prowadzi na stadionie w Salzburgu Real Sociedad 0:1.

READ  Francja – Suède (33-34) / Nikola Karabic : „Mourir à un but, c'est tellement dur”

W drugim trwającym meczu Robin Gosens oszukuje bramkarza Bragi. Ostatecznie jednak został odrzucony ze względu na spalony. 0:0 pomiędzy Union Berlin i Bragą.

Przejdźmy do drugiego dnia Ligi Mistrzów

Europejski wieczór właśnie się rozpoczął meczem pomiędzy Salzburgiem a Realem Sociedad.

To samo dotyczy spotkania Union Berlin – Braga.

Trzęsienie ziemi wywołuje panikę w Neapolu przed powitaniem Realu Madryt

Ziemia znów się zatrzęsła Neapol Wczoraj wieczorem, zaledwie kilka godzin przed przyjęciem Real Madryt Na polu Diego Armanda Maradony (w najbliższy wtorek o 21:00). Późnym wieczorem, około godziny 22:00, mieszkańcy odczuli trzęsienie ziemi o sile 4,0 w skali Richtera. Następnie w nocy, około godziny 4 rano, zarejestrowano nowe wstrząsy o magnitudzie 2,2.

Według Narodowego Instytutu Geofizyki i Wulkanologii (INGV) epicentrum trzęsienia znajdowało się na polach Phlegrain, na głębokości około 3 kilometrów, pomiędzy nadmorskimi miastami Neapol i Pozzuoli.

Trzęsienie ziemi było odczuwalne w wielu dzielnicach Neapolu, co wywołało panikę wśród mieszkańców, którzy do późnej nocy pozostali na ulicach, szczególnie w obszarze położonym najbliżej epicentrum, gdzie pojawiły się doniesienia o spadających gruzach. Zdjęcia udostępnione w mediach społecznościowych pokazują częściowo uszkodzone ściany.

>>Więcej informacji w naszym numerze

Twój wieczorny program:

18:45: Union Berlin-Braga
18:45: Salzburg – Real Sociedad
21:00: Manchester United – Galatasaray
21:00: Kopenhaga – Bayern Monachium
21:00: Obiektyw – Arsenal
21:00: Eindhoven – Sewilla
21:00: Neapol – Real Madryt
21:00: Inter Mediolan – Benfica

Dzień dobry wszystkim

Witamy w transmisji na żywo, która będzie śledzić drugi dzień fazy grupowej Ligi Mistrzów, która rozpocznie się w najbliższy wtorek o 18:45 wywieszeniem dwóch plakatów: Union Berlin – Braga i Salzburg – Real Sociedad.