Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hokej na lodzie – League of Magnus: Nowe wzmocnienie po stronie gotyckiej

Hokej na lodzie – League of Magnus: Nowe wzmocnienie po stronie gotyckiej

Ⓒ Gazeta sportowa


Artykuły reklamowe ze strony internetowej gazety sportowej

Mario Reacher ogłosił wczoraj, że ogłoszenie Gotów nie będzie długo oczekiwane. To 28-letni Fin, który tchnie nowe życie w Amiens Gothics.

Odkąd na początku sierpnia Joey West został zmuszony do przymusowego odpoczynku, trener Mario Richter nieustannie udowadnia, że ​​nie wnosi żadnego wkładu na tym stanowisku. Tymczasem załoga Amiens mogła ponownie powitać Thomasa Pitoula, który szybko został zwolniony po trzech występach w gotyckiej koszuli. Aby go zastąpić, technik Picarda skupił się na Finnie Matthiasie Lehtonenie. 28-letni napastnik ma ciekawe europejskie doświadczenie.

Dobre występy w Mestis w latach 2016–2019 (77 punktów) zapewniły mu transfer do Liga, elitarnej ligi Finlandii, w szczególności do Tappara. W jednej z najlepszych lig na świecie rywalizacja jest ciężka, podobnie jak w naszym przypadku Jacek Niskala, została już zintegrowana z Grupą Amiens. Dlatego pozycja 1m83 wraca do Mestis, aby wrócić jeszcze lepiej.

Dobry początek tego sezonu (18 punktów w 18 meczach) Eksportowany na Słowację. Następnie na dwa sezony związał się z polskimi Katowicami. Tam są książki 66 punktów w 101 meczach W tym 14 w ostatnich kwalifikacjach. Zdobył tam nawet dwa mistrzostwa z rzędu i po raz trzeci wziął udział w Hokejowej Lidze Mistrzów (Puchar Europy).

Mathias zdobędzie wówczas swoje pierwsze doświadczenie zawodowe we Francji i wniesie swoje doświadczenie do wciąż bardzo młodej siły roboczej w stolicy Pikardii.

Kevina Devine’a
Prawa do wizerunku: Fotoplatum

READ  Przeżyj na nowo wyraźne zwycięstwo Loreny Whipps podczas wielkiego wyścigu na etapie 5.