Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transmisja na żywo Francja-Polska

Transmisja na żywo Francja-Polska

Francja swój ostatni mecz z Polską rozegra we wtorek w Dortmundzie w Grupie D Euro 2024. Mecz będzie transmitowany na żywo i bezpłatnie od godz. 18:00.

We wtorek wieczorem w Dortmundzie zakończy się pierwsza runda Mistrzostw Europy 2024 dla reprezentacji Francji. Zakwalifikował się już do 1/8 finału i ma co najmniej gwarantowane miejsce w dwóch pierwszych trzecich. The Blues nadal są zainteresowani pokonaniem PolskiWyeliminowany, aby zająć pierwsze lub drugie miejsce w grupie D.

Przed spotkaniem, Podopieczni Didiera Deschampsa zajmują drugie miejsce za HolandiąKto zmierzy się z Austrią? Jeśli osiągną lepszy wynik od Holendrów, obecnie dzięki skuteczniejszemu atakowi niż Tricolores, koledzy z drużyny Kyliana Mbappe wyprzedzą w tabeli Pomarańczowych.

Francja-Polska, linie oficjalne

Francja: Maignan-Kounde, Upamecao, Saliba, T. Hernandez – Kante, Tchouamini, Rabiot – Dembélé, Mbappe, Barkola.

Polska: Skorupski – Bednarek, Dawidovic, Kiwior – Frankowski, Szymański, Moder, Zieliński, Zalewski – Lewandowski, Urbański.

Francja i Polska, na jakich kanałach będzie można obejrzeć mecz?

Mecz ten rozpocznie się w pierwszej rundzie UEFA Euro 2024 pomiędzy Francją a Polską, obiema drużynami z grupy D, we wtorek, 25 czerwca o godzinie 18:00. Mecz odbędzie się w Signal Iduna Park w Dortmundzie, a poprowadzi go włoski sędzia M. Przewodnik. Ten plakat będzie transmitowany na żywo i w formie niezaszyfrowanej na TF1, a także na beIN Sports 1 dla abonentów.

Spotkanie będzie można także oglądać na platformach transmisji na żywo obu grup, TF1+ i beIN Connect, a także na MyCanal. pismo Sports.fr
Mecz pomiędzy Francją a Polską będzie można także śledzić z komentarzem na żywo, począwszy od godz. 18:00.

READ  Piłka nożna: nowe spojrzenie Szwajcarzy ponoszą irytującą porażkę w meczu z Polską