Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Francja-Polska: W dowolnym momencie i na dowolnym kanale możesz śledzić ostatni mecz grupowy The Blues, decydujący o dalszej części rozgrywek

Francja-Polska: W dowolnym momencie i na dowolnym kanale możesz śledzić ostatni mecz grupowy The Blues, decydujący o dalszej części rozgrywek

Podstawowy
Teraz albo nigdy ! We wtorek, 25 czerwca, reprezentacja Francji w piłce nożnej zakończy fazę grupową UEFA Euro 2024. The Blues rzucają wyzwanie Polsce w Dortmundzie.

Podopieczni Didiera Deschampsa muszą wygrać, aby zapewnić sobie awans do 1/8 finału Euro 2024. Jedno słowo: zwycięstwo! We wtorek, 25 czerwca o godzinie 18:00 The Blues zmierzą się z Polską Roberta Lewandowskiego w Dortmundzie.

Przeczytaj także:
Francja-Polska: Szanse na ósme miejsce wynoszą 99,9%, ale… katastrofalny scenariusz, który eliminuje Blues z pierwszej rundy Euro!

Ostatni mecz Francji z Holandią (0:0) był bardzo rozczarowujący. Tak naprawdę koledzy z drużyny Kyliana Mbappe zmarnowali ogromne szanse, które mogły zapewnić podopiecznym Didiera Deschampsa awans do ostatniej 16-stki. Zanim będziesz mógł pomyśleć o zdobyciu tytułu w tych rozgrywkach, musisz wygrać, a żeby to zrobić, musisz strzelać gole.

Przeczytaj także:
Francja-Polska: Co muszą zrobić The Blues, aby zakwalifikować się do 1/8 finału Euro 2024? Wyjaśniamy Ci różne scenariusze

Po raz ostatni Polacy i Francuzi spotkali się w 2022 roku podczas 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze (Niebiescy wygrali 3:0).

Przeczytaj także:
Francja – Polska na Euro 2024: Robert Lewandowski wycofuje się ze startu rozgrywek i nie jest pewny meczu z „The Blues”

Trzeci dzień meczu Francja-Polska w Grupie D na Euro 2024 będzie można śledzić od 18:00 w TF1 i beIN Sports 1, a także komentować na żywo na ladepeche.fr.

READ  Liga Mistrzów – Liverpool pokonuje Benfikę (1-3) i dokonuje dużego wyboru