Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Transfer Mbappe – Benzema zaprasza Mbappe do Madrytu, a PSG będzie krzyczeć

Podczas gdy wszyscy francuscy fani piłki nożnej są już chętni, aby ponownie zobaczyć duet Karim Benzema-Kylian Mbappe, napastnik Realu Madryt wysłał wiadomość do gwiazdy Paris Saint-Germain w nadchodzącym oknie transferowym.

Grali tylko przez dziesięć dni, ale Benzema i Mbappe odnaleźli się bardzo dobrze. Dzięki Didier Deschamps, Ten atakujący duet uszczęśliwi Bluesa A Francuzi w najbliższych tygodniach, zwłaszcza podczas Euro 2021. A może więcej? KB9, jest naprawdę otwarty na pomysł kontynuowania swojej podróży u boku klubowego mistrza świata. Ale do tego Mbappe będzie musiał dołączyć do Realu Madryt, ponieważ Benzema nie pojedzie do Paris Saint-Germain. W każdym razie to właśnie sugeruje Benzema.

“To przychodzi do niego w Realu, to byłoby idealne”

Wszyscy wielcy zawodnicy chcą pewnego dnia przyjechać do Realu Madryt, więc mam nadzieję, że stanie się to szybko, w każdym razie, jeśli będzie chciał opuścić PSG, które również jest dobrą drużyną. Jest bardzo dobrym zawodnikiem. W swoim młodym wieku, On może zrobić wszystko. To są zawodnicy, których lubię, którzy wiedzą, jak grać jednym dotknięciem i sięgać głęboko. Zwinni, szybcy i wydajni. Nie graliśmy razem zbyt wiele, ale na treningach szukamy siebie nawzajem, to jest łatwe. Wie, jak grać w piłkę nożną i bardzo ważne jest, aby być z nim. Duet w Paris Saint-Germain? Nie, ponieważ przyjeżdża do Realu Madryt, to byłoby idealne., w wywiadzie opublikowanym dniaFrancja Agencja prasowaBenzema, który wie, że Mbappe wątpi w swoją przyszłość w PSG. Stwierdzenie, które nie powinno zadowolić Leonarda i Nassera Al-Khelaifiego, którzy robią wszystko, aby przedłużyć kontrakt Mbappe na przyszły sezon.

READ  Umowa o współpracy dotycząca organizacji dwudziestej piątej sesji w Laayoune i Guelmim