Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Top 3 nowoczesne smartfony maj 2021 na Frandroid

Jak zawsze we Frandroidzie, ponownie przetestowaliśmy całą partię smartfonów w kwietniu 2021 roku. Tyle że dopiero weszliśmy w maj. Rzućmy więc okiem na nasze trzy najlepsze najnowsze smartfony, które polecamy po wypróbowaniu: Xiaomi Poco F3, OnePlus 9 i Realme 8 Pro.

Tydzień po tygodniu testujemy dużą liczbę smartfonów, szczególnie po to, aby Cię polecić Najlepsze telefony do kupienia Jeśli szukasz nowego. Każdy początek miesiąca wykorzystujemy do oceny najnowszych urządzeń w naszych rękach.

W kolejnych wierszach znajdziecie trzy najlepsze współczesne smartfony, które testowaliśmy w kwietniu i dlatego polecamy je na początku maja.

Leanne YouTubeZasubskrybuj Frandroid

Potwór za rozsądną cenę

9 / 10

  • Znakomita wydajność
  • Dobra autonomia
  • Wyświetlacz 120 Hz i głośniki Dolby Atmos


Dostępne o 329 € na Amazon

Plik Xiaomi Poco F3 To miła sympatia. W rzeczywistości, chociaż oficjalnie został wprowadzony na rynek w cenie 400 euro w droższej wersji, oferuje moc godną smartfonów z wyższej półki dzięki Lwia paszcza 870 Jest przepisany. Gry działają bardzo płynnie na tym urządzeniu, które zapewnia również piękne wrażenia wizualne dzięki bardzo eleganckiemu ekranowi AMOLED 120 Hz, wysokiej jakości głośnikom stereo i certyfikacji Dolby Atmos.

Możesz także liczyć na solidną autonomię połączoną z dobrą szybką wysyłką. Całość jest opakowana w stonowany i elegancki – choć niechlujny – design i zwieńczony interfejsem bogatym w dostosowania. Oprócz tego możesz również skorzystać z kompatybilności Sieć piątej generacji. Prawdziwe zrzeczenie się, które ma zostać dokonane, pojawi się po stronie obrazów, które, choć nie są złe, wyraźnie nie są głównym atutem Poco F3. Zwróć uwagę, że przetestowaliśmy również Poco X3 Pro, Tańsza i mniej skomplikowana wersja, ale też zorientowana na gry.

8 / 10

OnePlus 9

Plik OnePlus 9 To bardzo satysfakcjonujący smartfon z najwyższej półki, który nie ma poważnych wad, nawet jeśli tak naprawdę nie działa nieszablonowo. Celem jest zadowolenie bez zaskoczenia. Urządzenie może liczyć na ogromne atuty, takie jak wyświetlacz AMOLED 120 Hz z imponującą jakością wyświetlania – prawdopodobnie najlepszy panel Full HD z 2021 roku.

OxygenOS jest bardziej zabawny i intuicyjny niż kiedykolwiek, więc nie musisz martwić się o wydajność. W końcu to plik Lwia paszcza 888 Kto jest na ćwiczeniach. Niektórzy mogą być sfrustrowani nieco słabą żywotnością baterii, ale OnePlus 9 nadrabia to superszybkim ładowaniem przewodowym (65 W), podczas gdy ładowanie bezprzewodowe nie jest wyjątkiem w przypadku pięknego 15 W.

Twardy średni zakres

8 / 10

Realme 8 Pro

  • Lekki i wygodny w dłoni
  • Bardzo szybka wysyłka
  • Aparat o rozdzielczości 108 megapikseli


Dostępne o 297 € na Cdiscount

Plik Realme 8 Pro Opiera się głównie na dobrym stosunku jakości do ceny wynoszącym 300 euro. Ich argumenty opierają się na trzech głównych punktach: bardzo lekkiej konstrukcji i przyjemnym w dłoni, bardzo szybkim ładowaniu jak na ten przedział cenowy oraz dobrej jakości przetworniku obrazu 108 MP. Doceniamy również jakość ekranu (ograniczona do 60 Hz), a interfejs jest dobrze przemyślany dla fanów dostosowywania.

Pamiętaj jednak, że musisz mieć nieprzyjemne logo wypisane z tyłu urządzenia.

W tym porównaniu wybraliśmy obecnie najlepsze smartfony. Musisz tylko wybrać ten, który Ci odpowiada!
Czytaj więcej