Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Idealny smartfon za mniej niż 400 euro

Idealny smartfon za mniej niż 400 euro

Według badania przeprowadzonego przez UFC-Que Choisir *, Francuzi wydali średnio 326 euro na zakup swoich smartfonów w 2019 roku. Pojawienie się 5G nieznacznie skorygowało tę liczbę, więc średni budżet wynosi od 300 do 400 euro w 2021 roku.

Czy możemy kupić pełnoprawny smartfon w tym przedziale cenowym? Odpowiedź brzmi tak. Producenci zrobili prawdziwy ruch rynkowy w tym segmencie cenowym. OPPO A94 5G, uruchomiony w kwietniu 2021 r, W pełni uosabia ideę doskonałego technicznego stosunku ceny.

Bo jeśli Francuzi często nie są skłonni zapłacić więcej niż 400 euro za smartfona, to i tak są wymagający. Wśród ich kryteriów wyboru jest Niezależność na Polaku. Rozmiar ekranu, jakość, trwałość, jakość obrazu i interfejs programu odzwierciedlają inne ważne punkty przy zakupie smartfona.

Dzięki A94 5G OPPO doskonale spełnia wszystkie te potrzeby, I jest proporcjonalna do średniego budżetu francuskiego konsumenta. Interpretacje punkt po punkcie.

niezależność

Dlatego niezależność jest najważniejszym kryterium wyboru wśród francuskich konsumentów. Dobra wiadomość, OPPO zawsze zwracała uwagę na ten aspekt i dotyczy to wszystkich poziomów cen.

Tak więc OPPO A94 5G dziedziczy tę wiedzę. Dzięki baterii 4310 mAh może trwać Więcej niż jeden dzień przy intensywnym użytkowaniu I dwa dni przy umiarkowanym użytkowaniu.

Na przykład oznacza to 16,7 godziny wideo online, 7,8 godziny rozgrywki lub 35,5 godziny strumieniowego odtwarzania muzyki. Dzięki tej wydajności OPPO klasyfikuje A94 5G Należy do najbardziej stabilnych smartfonów w swojej klasie.

Przede wszystkim mu towarzyszy System ładowania VOOC 4.0 Zapewnia 30 watów mocy. Technologia ładowania niskonapięciowego umożliwia pełne naładowanie smartfona w zaledwie 65 minut, a wszystko to bez przegrzewania. Kto mówi lepiej?

Zamów w Amazon

Ekran

© OPPO

Dlatego rozmiar i jakość ekranu stanowią drugie kryterium wyboru dla konsumentów. Dlatego OPPO postawiło na panel, który jest dość wygodny do użytku multimedialnego, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego uchwytu.

READ  Ten zegarek jest najdroższym i najbardziej luksusowym zegarkiem Casio.

Dzięki ulepszonemu współczynnikowi kształtu (90,8%) OPPO A94 5G zachowuje rozmiar wystarczająco kompaktowy, aby można go było używać jedną ręką. Brzegi wokół niego są bardzo cienkie (2 mm na górze, 1,6 mm na bokach i 5,53 mm na dole), a otwór umieszczony dyskretnie w lewym górnym rogu nadal oszczędza miejsce.

W ten sposób OPPO udało się wyposażyć A94 5G w 6,43-calowy ekran w formacie 20: 9. I z jaką paletą zależy to od technologii AMOLED z rozdzielczością Full HD +. Wybór tego ekranu pozwala wykorzystać doskonałe trzymanie, piękną jasność i 16,7 miliona kolorów. Wystarczająco dużo, aby codzienne użytkowanie było bardzo przyjemne, ale także aby cieszyć się wrażeniami multimedialnymi z odrobiną cebuli.

Energia

Avis Oppo A94

© Oppo

Ponieważ moc leży u podstaw trosk kupujących, OPPO polega na niej puce Mediatek Dimension 800U Grawerowane przy 7 nm i 2,4 GHz. Jest wyposażony w modem 5G i układ graficzny Mali G57 MC3, 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i 128 GB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 256 GB przez microSD).

Jeśli dane techniczne są dla Ciebie bez znaczenia, pamiętaj o tym OPPO A94 5G spełnia wszystkie potrzeby dzisiejszych użytkowników. Jeśli nie oferuje takiej samej wydajności, jak modele sprzedawane za 1000 euro, nadal jest wystarczająco mocny, aby to wszystko zrobić. Przeglądanie stron internetowych, portale społecznościowe, przesyłanie wiadomości, edycja zdjęć, wideo – nie ma się czym onieśmielać.

Gracze mogą nawet zmieniać najważniejsze licencje (Call of Duty Mobile, PUBG Mobile, Genshin Impact) nie ma problemu.

Zapytaj w Cdiscount

aparat fotograficzny

Wbrew powszechnemu przekonaniu jakość obrazu smartfona to dopiero czwarte kryterium wyboru przy zakupie. Nie przeszkadza to OPPO A94 5G wdrożyć bardzo kompletny arsenał obrazowania. Jego poczwórna jednostka składa się z:

  • Obiektyw szerokokątny 26 mm (f / 1.7): 48-megapikselowy (1/2 cala; 0,8 μm) czujnik; Stabilność elektroniczna
  • Obiektyw ultraszerokokątny 16 mm (f / 2.2): 8-megapikselowy (1/4 cala; 1,12 μm) czujnik; Pole widzenia 119 °
  • Obiektyw makro 21 mm (f / 2.4): 2-megapikselowy czujnik (1/5 cala; pozycja optyczna 1,75 μm)
  • Soczewki monochromatyczne 24 mm (f / 2.4): 2-megapikselowy czujnik (1/5 cala; pozycja optyczna 1,75 μm)
READ  NBA 2K23: Najlepszy wynik dla Giannisa Antetokounmpo

Przede wszystkim OPPO zawiera wszystkie te materiały z funkcjami od Znajdź X3 Pro, syn smartfona plus premium. W konsekwencji OPPO A94 5G dziedziczy tryb nocnego portretu, który, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na robienie lepszej jakości zdjęć w słabym świetle.

Plik Dynamiczny efekt bokeh To także jedna z najbardziej efektownych nowości. Pozwala na zastosowanie efektu rozmycia na obiekcie podczas nagrywania filmu.

OPPO A94 5G może również nagrywać do 4K przy 30 klatkach na sekundę. Posiada kilka trybów fotografowania, takich jak Wideo HDR, The Ultra Knight – wideo, The AI Video, The Śledzenie ostrości (Podąża za poruszającym się tematem)Ozdoba ze sztucznej inteligencji (Ozdabia temat) lub sytuacji Podwójny widok Co pozwala na jednoczesne strzelanie z tylnego i przedniego aparatu.

W ten sposób podwojenie czujników związanych z ulepszeniami oprogramowania pozwala OPPO A94 5G sprawdzić się Wszechstronny zarówno w przypadku zdjęć, jak i wideo. Wystarczy pobudzić kreatywność każdego użytkownika.

Żądane przez Fnac

interfejs użytkownika

Telefon Oppo A94

© Wyciskacz cytryn

Jakość smartfona zależy również od ergonomii jego interfejsu oprogramowania. OPPO bardzo dobrze to zrozumiał i dużo pracował nad nakładką ColorOS. Od czasu jego przybycia do Francji inżynierowie zmodyfikowali, zmodyfikowali i ulepszyli elewację, aby to zrobić Jedna z najlepszych do tej pory wydań Androida.

Tak więc OPPO A94 5G dziedziczy po Androidzie 11 z nakładką ColorOS 11.1. Jego ogromna siła tkwi w łatwości obsługi związanej z wieloma parametrami dostosowywania. Możesz dowolnie zmieniać interfejs, od wyglądu ikon po gesty nawigacyjne, w tym tła, animacje itp.

ColorOS umożliwia również dostosowanie ekranu, aktywację trybu oszczędzania oczu lub zarządzanie dźwiękiem podczas słuchania muzyki. Wreszcie, OPPO gwarantuje Idealny monitor do aktualizacji Dla lepszego życia dla jej smartfonów.

Zrozumiałbyś, OPPO A94 5G to świetny przykład tego, czego oczekujemy dziś od smartfona. Niedrogi, spełnia wszystkie kryteria wyboru francuskich konsumentów i nie tylko.

READ  Maksymalnie 1100 GPU dla centrum danych, Intel przyjmuje złącze 12VHPWR

Ponieważ wszystkie powyższe punkty to tylko część mocy smartfona. Nie wspomnieliśmy o mniej ważnych kryteriach konsumenckich, takich jak projekt czy jakość dźwięku. Dwa punkty, w których OPPO A94 5G również odniósł ogromny sukces.

Zamów w boulanger

UFC Que Choose Study