Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nadchodzące aktualizacje wyciekają i obiecują, że będą nieuniknione

Od ponad rokuAnimal Crossing: New Horizons Został wydany na konsoli Nintendo Switch. Mimo, że jego pierwsza świeca została zdmuchnięta, Flagowa gra Nintendo stara się uspokoić graczy posiadających duże licencje. Nie bez powodu nadal brakuje niektórych funkcji. Ale nie martw się, nadchodzące aktualizacje gry wyciekły, pozostawiając nieuniknione połączenie.

Mnóstwo nowości

dystans Aktualizacja materiałów na 28 kwietniaI Animal Crossing: New Horizons Podpowiedź o kilku interesujących nowicjuszach. Niektórzy twórcy danych skorzystali z tej okazji, aby wstawić swoje nosy do plików gry, aby określić następne dodatki, które nadejdą. Aktualizacje, które obiecują, że będą niezbędne, zwłaszcza że wygląda na to, że kawa wreszcie wróciła. Wskazówką do ponownego otwarcia kawiarni jest tajemnicza linijka kodu: „cCafe”. Wspomniano również o wejściu do kawiarni i ustawieniu kamery w lokalu.

Naprawdę nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Właściciel Robusto jest już wspomniany w Animal Crossing: New Horizons, A jego pliki już tam są. Ale parametry danych są jasne, ich pliki zostały uproszczone po ostatniej aktualizacji. Kiedy szukałem dalej, ci ciekawi techniczni ludzie zdali sobie sprawę, że do muzeum zostanie dodany nowy poziom. Proponowane ulepszenie nowej galerii lub po prostu stworzenie słynnej kawiarni. To tutaj powstała Le Perchoir, kawiarnia Robusto Animal Crossing: A Wild World I Animal Crossing: Jedźmy do miasta.

Ale dodatki nie kończą się na tym. Oprócz nowych sezonowych elementów zaplanowanych na tę okazję, personalizacja wydaje się mieć związek z płotami. Na pierwszy rzut oka można również zmienić ich kolor i rozmiar. Oczywiście do tych informacji należy podejść z ostrożnością. Nie jest powiedziane, że zmiany te nadejdą w najbliższym czasie. Podobnie jak pliki Robusto, które są w grze od momentu jej powstania, może zostać dodane do użytku później, w najbliższej przyszłości.

READ  Skorzystaj z ekranu Xiaomi 1C za mniej niż 100 euro!

W każdym razie musimy poczekać do Nintendo Mów, aby je potwierdzić lub zaprzeczyć Informacje do sprawdzenia. W stronę dużej aktualizacji oznaczającej Nintendo Direct w czerwcu oznaczającej E3? Może. Ale do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość. Jednak prof Animal Crossing: New Horizons 2.0 wychodzi na pierwszy plan wcześniej, niż oczekiwano.