Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Top 14 / „Nie pozwolimy nikomu wyładować nienawiści”: Clermont parafrazując Dillona Armitage’a

Top 14 / „Nie pozwolimy nikomu wyładować nienawiści”: Clermont parafrazując Dillona Armitage’a

We wtorek w Rade było świątecznie. Toulon uhonorował osiem swoich wielkich nazwisk od 2010 roku i został zaproszony do wprowadzenia do „Hall of Fame” RCT. Johnny Wilkinson, Brian Habana, Matt Getto, Sonny Bill Williams… były tam legendy, ku uciesze tłumu na Zenith. Uśmiechy i wspomnienia dzieliły przód sceny. Tam też interweniował, nieoczekiwany poślizg.

Trzymając mikrofon w dłoni, Dillon Armitage najpierw skierował ciepłe słowo do kibiców z Tulonu, z którymi, jak twierdził, spędził. „Cudowne czasy”. Zanim skorzystasz z okazji, aby zwrócić na siebie uwagę fanów Claremont: – I nawet kiedy przez cztery lata byłem gwizdany przez tych drani z Clermont, cieszyłem się, że wciąż jesteś w tyle.

szczyt 14

Tuisova, wartość zioła

14 godzin temu

Nasz sport i nasz klub zasługują na znacznie więcej

Reprezentant Anglii odnosi się tutaj do gwizdów i przekomarzania się, które były celem Żółtej Armii od 2013 roku. W tym samym roku, w finale Pucharu Heinekena, Vars w trzech czwartych pokonał językiem Brocka Jamesa z Auvernate, po czym rzucił się do ataku, zdobywając bramkę. decydująca próba, jedyna dla jego zespołu (16-15). Nie był już poza zasięgiem wzroku generałów.

W tym czasie guz Armitage’a rozśmieszył tłum. Ale scena, która została sfilmowana, nie przeszła niezauważona po stronie Puy du Dome. W środę ASMCA odpowiedziała komunikatem prasowym opublikowanym na Twitterze z nagłówkiem: „W naszym sporcie nie ma miejsca na nienawiść”. „Bardziej znany ze swoich wykroczeń niż z wrobienia, były obrońca RCT, Dillon Armitage, obraził naszych kibiców, publicznie nazywając ich„ draniami ”podczas ceremonii RCT Hall of Fame”.Czy to jest napisane po raz pierwszy.

„Kiepski sposób na świętowanie spotkania z kibicami z Tulonu, którzy tak jak my i wszyscy, którzy wypełniają trybuny naszego sportu, opanowali niuanse słowa„ współlokator ”i„ obelgi ”” Klub Claremont nalega. przed zawarciem: „Nigdy nie pozwolimy nikomu dać upustu nienawiści i obrażać naszych fanów, którzy zawsze byli powodem do dumy dla ASM. Nasz sport i nasz klub zasługują na znacznie więcej”. Idąc dalej, mamy nadzieję, że brat Stephona i Guya Armitage’ów nie zamierza wkładać monety z powrotem do maszyny.

szczyt 14

„Ntamack nie ma tyłka, wpada na autobus Tuisovej…”

Wczoraj o 11:59