Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

TOP 14 – „Chciałbym zobaczyć USAP w pierwszej szóstce”: Sebastien Chabal chwali Katalończyków i ich zwolenników w Canal+

TOP 14 – „Chciałbym zobaczyć USAP w pierwszej szóstce”: Sebastien Chabal chwali Katalończyków i ich zwolenników w Canal+

Po reportażu wyemitowanym w Canal Rugby Club wśród krwi i złota fanów, były zawodnik międzynarodowy Sebastien Chabal pochwalił USAP.

Zgodnie z planem USAP i jego zwolennicy mają prawo do swojego raportu na temat anten Canal+ w Canal Rugby Club. Kilka minut zanurzenia się w autobusie Penya dels Trabucayres i zdjęcia wśród przypływu krwi i złota, który przybył do Montpellier w sobotę 27 kwietnia (Triumph 20-25).

Wystarczy pokazać ładne zdjęcie klubu i entuzjazm, jaki budzi. Ale wystarczyło też, aby konsultantki Crypto Channel Marjorie Maines, była reprezentantka kraju, i Sébastien Chabal się uśmiechnęli. „To wspaniała historia od początku sezonu. Grali dobrze, są bardzo interesujący, to zespół, który ma prawdziwego kibica, a wysiłki przynoszą efekty”.– skomentowała Marjorie Maines.

„Przyprawia cię o dreszcze”

Sébastien Chabal mówił o tym raporcie z większą liczbą uśmiechów. Niemal z nostalgią. „Ci fani mają pasję. Czujemy to. To przyprawia o gęsią skórkę. To bardzo piękny raport. Aż chce się iść i grać. Prawie chce się założyć buty i wrócić do tej grupy”.Była trzecioklasistka uśmiecha się. To są wspaniałe historie. „Ten klub przeszedł trudne chwile, ale nigdy się nie poddał”.

Były reprezentant nie zapomina także podkreślić, że dzisiejsze USAP ma prawo marzyć dzięki pracy rozpoczętej kilka lat temu. „Bronimy ich gry od początku sezonu, ale od dwóch lub trzech lat Perpignan zapewnił sobie dzięki grze miejsce w czołowej 14-tce i wiemy, że ten klub nigdy się nie podda. Drzwi są otwarte. dla nich bardzo mnie to cieszy, chciałbym zobaczyć USAP w pierwszej szóstce.

Jeśli obóz kataloński pozostanie ostrożny i nie będzie podekscytowany, tak właśnie jest w przypadku Canal+. Na zakończenie Marjorie Maines podkreśliła to„Efektywny sposób Mogą w to uwierzyć. „To prawda, jeśli chodzi o punkty, ale także pod względem dynamiki to pewny siebie zespół, który gra po prostu”..