Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Paris Saint-Germain: „Wyjątkowy” napastnik zastąpi Mbappe?

Paris Saint-Germain: „Wyjątkowy” napastnik zastąpi Mbappe?

Piłka nożna – Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain: „Wyjątkowy” napastnik zastąpi Mbappe?

Opublikowano 29 kwietnia 2024 o 4:15

Zapalony fan sportu. Dorastał wśród dźwięków silników Formuły 1 i wyczynów Ronaldinho. Dziś, mając tytuł magistra dziennikarstwa sportowego, nie tęskni już za Grand Prix Formuły 1 czy meczem Paris Saint-Germain, które są jego pasją i specjalizacją.

Po sezonie Kylian Mbappe opuści Paris Saint-Germain i przeniesie się do Realu Madryt. W związku z tym stołeczny klub szuka jego następcy, który najprawdopodobniej jest już w zespole. I nie bez powodu Gonzalo Ramos wyraźnie zyskiwał na popularności w ostatnich tygodniach. Zapytany o portugalskiego napastnika Luis Enrique był pełen pochwał.

Teraz stało się to tajemnicą poliszynela, Kyliana Mbappe Wyjdziemy Paryż Saint-Germain Pod koniec sezonu. W związku z tym paryski klub będzie zmuszony zmienić sektor ataku i rozpoczęły się rozmowy o napastniku, a mianowicie Gonzalo Ramosa. Zdecydowany podający, a potem strzelec w sobotni wieczór po wejściu na mecz przeciwko niemu HawrPortugalczycy na to pozwolili Paryż Saint-Germain Aby uniknąć porażki (3-3). Luisa Enrique Dlatego chwali swojego strzelca.

Gonzalo Ramos nabiera tempa

To prawda, że ​​jest to zaskakujące. Zawsze jest to 100%. Wszystko, co musisz zrobić, to zobaczyć go na treningu i jego ciągłe zaangażowanie, aby wiedzieć, że w dniu, w którym będziesz potrzebować Gonzalo Ramosa, on tam będzie. », obiecuje trener Paryż Saint-Germain Na konferencji prasowej, po czym w dalszym ciągu zachwycał się swoim napastnikiem.

„To było wyjątkowe”

Był dziś wyjątkowy i dał nam tytuł Ligue 1 i jestem szczęśliwy, że go mam. To dobre dla niego osobiście, ale także dla zespołu. Przed nami dwa wielkie mecze. Musisz spróbować go wykorzystać i dać mu wszystko, co masz. Chcemy sprawić radość naszym kibicom. To jest cel „, Dodać Luisa Enrique.

READ  Kylian Mbappe ogłasza ważne oświadczenie przed meczem z Austrią