Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To wspólne przedsięwzięcie z synem Thomasem są chętni do rozpoczęcia

Temu Johnny Hallyday, główny członek Vieilles Canailles, który odszedł w grudniu 2017 roku, był nękany rakiem, a obawy o zdrowie tych, którzy mu towarzyszyli na scenie, rosły. Niezależnie od tego, czy jest to Eddie Mitchell, czy Jack Dutronic, pierwsi użytkownicy obawiają się, że spadnie na nich kolejna zła wiadomość. Ale w tej chwili wydaje się, że dla 78-letniego artysty, który od wielu lat mieszka na Korsyce, wszystko idzie lepiej. W czasie, gdy Françoise Hardy, kobieta, z którą zerwał, ale z którą pozostawał w dobrych stosunkach, Walczy z chorobami i organizuje kampanie eutanazji, Jacques Dutronic kontynuuje swoją drogę. Dobrze otoczony przez swoją rodzinę – Kilka miesięcy temu odwiedził go jego syn Thomas – Tłumacz Nie rób tego, nie rób tego, że nie mogło być lepiej. Jeśli nie wypowiadał się bezpośrednio na ten temat, zaopiekował się nim Thomas Dutronic. A wieści są bardzo dobre!

W ramach pełnej promocji swojego albumu Frenchy i serii koncertów, które dał z tej okazji, Thomas Dutronc położył Telewizja rekreacyjna. W odpowiedzi na pytanie o hołd dla Charlesa Aznavoura, który został nagrany w tym tygodniu, Syn Françoise Hardy Podzielił się z tatą projektem, którego nikt się nie spodziewał.

„Obecnie jestem w trasie z moim najnowszym albumem” – zaczął. Jestem z tego taka dumna.To była płyta, która miała ukazać się na świecie, była (…)

Przeczytaj więcej na stronie tutaj

Czy Kylie Jenner ujawniła płeć swojego przyszłego dziecka? Internauci są o tym przekonani!
Nie żartujemy z humorem: wyjątkowy program, który gromadzi najlepsze gwiazdy komików na France Inter
Zdjęcie Valerie Trierweiler jest szczęśliwa: w końcu będzie mogła znaleźć swojego syna Léonarda!
INFO TUTAJ – Eric Zemmour: Jego emocjonalny związek z 28-letnim doradcą ds. komunikacji
Catherine Marshall (od tego wszystko się zaczyna): Co ją trapi w jej nowej złej reputacji

READ  Gala amfAR: Sharon Stone przybywa ze swoim najstarszym synem na najważniejszą imprezę festiwalu filmowego w Cannes