Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak i kiedy otwiera się Rio Shore?

telewizja

Po sukcesie Acapulco rodzina Shore przeniosła się do Rio de Janeiro z nowymi bohaterami, spinnerami i trójkątami miłosnymi. wszystko o Nadrzecze, nowa rzeczywistość dla MTV Latin America i Paramount+.

Bohaterowie Rio Shore

telewizja

© prymitywne +Bohaterowie Rio Shore

MTV Latin America znów to robi. Po sukcesie i oburzeniu, jakie przyniósł Acapulco Shore, jest teraz zaangażowany w nową, zupełnie inną rodzinę. Po opuszczeniu Meksyku produkcja przenosi się do Brazylii i przygotowuje się do premiery Nadrzecze, brazylijska wersja tego epickiego reality show, który pojawił się już w All Heroes.

Nowe flirty, miłosne trójkąty i skandale to tylko niektóre z jego obietnic Nadrzecze. « To najbardziej epicka wersja, w której wszyscy uczestnicy są gotowi do awansu.“,” określa oficjalne podsumowanie. Było dziesięciu facetów, którzy na początku roku sfilmowali wakacje swojego życia dla Paramount+.

Niebiański dom Buzios, w Rio de Janerio, połączy Cristal Felix, Guilherme Evaristo, Jessicę Barros, Julianę Casaes i Kevina Jolsana. Podobnie są w obsadzie: Mateus Novigno, Natalia Formagiri, Patrick Sales, Ricardo Salos i Vitoria Araujo.

Jak i kiedy otworzyć Rio Shore:

Nowa wersja Shore Family ma przed sobą dwie premiery. Oficjalna premiera będzie w MTV Latin America 30 września, a w październiku trafi do Paramount+. Z 12 odcinkami w prequelu, produkcja ma na celu dostarczenie reality show.Niesamowite i zabawne dla rodziny ShoreSaid Thiago Workman, starszy wiceprezes ds. marek młodzieżowych i rozrywkowych w ViacomCBS Networks Americas.

Ta produkcja stała się pierwszą oryginalną produkcją Paramount+ w Ameryce Łacińskiej, ale to nie pierwszy raz, kiedy MTV połączyło grupę młodzieżową. Ten gatunek rzeczywistości został wydany w Stanach Zjednoczonych, gdzie się zaczął, w Meksyku, Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

45sekund to nowy sposób, możesz podzielić się naszym artykułem w sieciach społecznościowych, aby dać nam impuls. 🙂

READ  Leticia Hallyday w najgorszym stanie, w niebezpieczeństwie, jej przyjaciółka Sandra Sisley biegnie jej na ratunek