Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fabian Karat jest w siódmym miesiącu ciąży i samotny: „Wydaje mi się, że tata nie był gotowy”

Wystarczająco ! Fabian Karat (42) Mówi o jej pierwszej ciąży. Była gwiazda aktorki najpiękniejsze życieBędąc w ciąży z pierwszym dzieckiem, czekała na to siedem miesięcy.

Z pewnością nie narażałem się ze skromności. Martwiłem się, że nie jestem gotowy, że nie jestem na to gotowy. Powiedziałem sobie, że jeśli założę ciaśniejsze ubranie, założę się i powiem sobie „to naprawdę prawda”. A potem wiedziałem, że stanę przed pytaniami, na które mogę nie wiedzieć, na co odpowiedzieć. Ale teraz czuję, że jestem gotowa o tym porozmawiać, bo czuję się tak dobrze‘, ogłasza się obecna żona I możemy to zrozumieć. Ona, której powiedziano, że trudno będzie mieć dziecko, dzieli się dziś swoim szczęściem, opisując tę ​​ciążę jako „naturalne i cudowne“.”To prawie dar z nieba‘, ona dodaje.

Tata to wspaniała osoba, ale nie byliśmy gotowi na to wydarzenie

w którym znajdujemy Dział badań Przywołuje również, tego się spodziewaliśmy, ojca dziecka. Oczywiste jest, że z nim wszystko nie jest łatwe. “Tata to wspaniała osoba, ale nie byliśmy gotowi na to wydarzenie. Ja, ja już czułem życie w sobie, musiałem czuć się przygotowany. Myślę, że tak nie było.“wreszcie:”W tej chwili uważam się za singielkę.

Kwitnąca i zadowolona z tej ciąży, która przebiega pomyślnie – poza pierwszym miesiącem, kiedy była bardzo zmęczona i miała silne wymioty (ponad jeden dzień, ale dwadzieścia razy), aktorka przygotowuje swój pokój dziecka. I może liczyć na wsparcie swojej siostry Carol (obok Stéphane Plaza na M6):”Moja siostra jest projektantką wnętrz, rzuciłam jej wyzwanie, by zamieniła to biuro w sypialnię. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wynik!

READ  Co się stanie z obecnymi sprawami sądowymi?