Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

To cotygodniowy felieton, który będzie prezentował w każdą sobotę z Space

Thomas Pesquet, który 22 kwietnia poleci z nową misją na Międzynarodową Stację Kosmiczną, będzie prowadził zapis programu nadawanego w każdą sobotę we France Inter.

Nieuchronny start za Thomas Pesquet ! Francuski astronauta przygotowuje się do opuszczenia naszej planety na nową sześciomiesięczną misję wewnątrz Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, której kapitan będzie przez miesiąc. Ma wyjechać z rakietą SpaceX 22 kwietnia. Podczas ostatniego lotu orbitalnegoCzęsto zasilał swoje sieci społecznościowe, aby dzielić się swoim doświadczeniem przestrzennym, aby zadowolić internautów. W tym roku na antenie pojawi się również Thomas Pescet, który będzie prowadził zapis z kosmosu w każdą sobotę o 13:00 we France Inter.

Wyzwania i doświadczenia Thomasa Pesqueta

Ta cotygodniowa kolumna będzie okazją, aby dowiedzieć się więcej o jego misji kosmicznej. „Od 24 kwietnia w każdą sobotę w gazecie France Inter, France Inter słuchacze będą mogli odkrywać i śledzić codzienne życie astronauty, jego wrażenia, wyzwania i różne eksperymenty przeprowadzone na pokładzie stacji kosmicznej dzięki pytaniom: Sophie Becherrill.France Inter powiedział AFP.

A to nie wszystko, odkąd Towarzysz Anne Mott Co tydzień będzie również przemawiał w jednej ze swoich ulubionych stacji radiowych, Fip (która również należy do Radio France), aby podzielić się swoimi ulubionymi piosenkami. I tak, astronauta lubi muzykę! Thomas Pesquet Tej pasji nie pozbawił się, grając na swoim ulubionym instrumencie – saksofonie, Podczas swojej pierwszej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, Od 2016 do 2017 roku. Dobry sposób na stres!

Mobilizacja telewizji we Francji

Możemy przynajmniej powiedzieć, że 43-letni astronauta rzeczywiście będzie w centrum uwagi w służbie publicznej. W rzeczywistości France Télévisions będzie w pełni zmobilizowana, aby umożliwić widzom śledzenie rozpoczęcia misji Alpha bezpośrednio z Cape Canaveral na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym specjalna wersja będzie transmitowana na żywo w czwartek 22 kwietnia w France 2 i Franceinfo od godziny 11:00. Do tego czasu tematy będą poświęcone Thomas Pesquet W wiadomościach France 2, France 3 i Franceinfo.

READ  Najpiękniejsze zdjęcia w następnym terminie

Filmy dokumentalne będą również wyświetlane na kanałach grupy jako film 16 wschód słońcaI Zostanie wyemitowany w niedzielę 18 kwietnia o godzinie 23:25 w France 2. The Scientific Journal Ubytki c, animacja Jaskinie GormaudSkoncentruje się również na astronaucie i jego misji: dzięki temu widzowie France 5 będą mogli oglądać Commander Pesquet: His New Conquest 16:55, wtorek 20 kwietnia. Wreszcie programy dla młodzieży będą nadawane we Francji 4. Krótko mówiąc, Mission Alpha nie będzie miała dalszych tajemnic dla wszystkich, którzy nie będą chcieli przegapić tego bezprecedensowego wydarzenia!

Ten artykuł został napisany we współpracy z 6Médias.