Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„To bla bla bla” – Marion Ross obrzuca krytyków Juliana Alaphilippe’a

Marion Ross ostro skrytykowała swojego towarzysza Juliana Alaphilippe, zwycięzcę w czwartek dwunastego etapu Tour of Italy.

Po jednym roku. Rok po swoim ostatnim zwycięstwie Julian Alaphilippe zwyciężył w czwartek 12 grudniaH Etap Tour of Italy 2024 pomiędzy Martinsicuro i Fano. Etap, który zapisał w swoim pamiętniku, a na zakończenie zdobył pojedynczy, wysublimowany numer, podpisując tym samym swój 42. numer.H Al-Nasr od swojego profesjonalnego debiutu.

Sukces, który dobrze zrobi podwójnemu mistrzowi świata i taki, z którego cieszyła się jego partnerka Marion Ross. Dyrektorka Tour de France za pośrednictwem swojego konta na Instagramie ostro skrytykowała krytyków 31-letniej biegaczki, publikując zdjęcie tysięcy osób, którym towarzyszy piosenka Armina van Buurena Blah Blah.

„Zawsze o tobie słyszymy tylko bla bla bla.”

Oto mały fragment tekstu tej piosenki: „Zawsze słyszymy o tobie tylko bla, bla, więc za każdym razem robimy tylko ha-ha-ha i tak naprawdę nie obchodzi nas, co mówią, bo bla, bla, bla”. Wiadomość skierowana w szczególności do dyrektora generalnego Soudal Quick-Step, Patricka Lefebvre, który w ostatnich miesiącach nie był miły dla Alaphilippe.

Ze swojej strony „Lulu” nie krył radości po zwycięstwie za pośrednictwem mikrofonu Eurosportu. „Moim marzeniem było wygranie etapu Tour of Italy, więc jestem bardzo szczęśliwy„Ja ufam.” To zwycięstwo, które niesie ze sobą wiele dobrego, jest to dla mnie ważne zwycięstwo. Myślę o mojej żonie (Marion Ross) i synu, którzy ostatnio i zawsze bardzo mnie wspierali. Dziękuję całemu mojemu zespołowi, który naprawdę dobrze kontrolował początek etapu. Powiedziałem im, że to posunięcie, które sprawdziłem. Naprawdę się cieszę, że tam trafiłem. »

READ  Brest: Jak grilluje się Bally?