Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Thofen, kłótnia na treningu!

Florian Toffin, który wyglądał na wyjątkowo zdenerwowanego przez kilka tygodni, trzymał się treningu z Alvaro Gonzalezem.

Florian Thuven Początek roku był skomplikowany. Jest to szczególnie prawdziwe na boisku, gdzie francuski mistrz świata strzelił tylko dwa gole i dwa gole w 19 meczach we wszystkich rozgrywkach od przerwy. Jeśli nadejdzieArcadius Melek Dla mnieOlympique de Marseille Nieuchronnie zmienił sytuację dla kogoś, kto do tej pory był pierwszym ofensywnym wyborem dla Ciel et Blanc, pochodzącego z Orleanu, który również wydawał się mniej intensywny, ale także mniej niespokojny.

Przeczytaj także: Thunderbolt, „OM Wyprzedane!”

Nie ma wątpliwości, że pozycja kontraktowa byłych Bastianów również ma znaczenie. Marsylia nr 26 dobiega już końca kontraktu i jeszcze nie zdecydowała o swojej przyszłości. Gdyby wiedział, że jest bardzo pożądany, z Milanem, Sewillą czy Leicester wśród rywali, Florian Toffin nigdy nie otrzymał oferty, która spełniłaby jego oczekiwania. To samo dotyczy OM, który twierdzi, że chce, by kontynuował swoją przygodę w Marsylii, ale jeszcze niczego mu nie zaoferował.

Wydaje się, że Florian Thuven nie radzi sobie dobrze z tą niepewnością. Międzynarodowy tricolor podnieca nerwy. Tak bardzo, że w to wierzysz drużynaSkrzydłowy olimpijski miał zostać zakłócony Zdjęcie użytkownika Alvaro Gonzalez Na trening. Po przyziemnym ćwiczeniu wina wybuchała między dwoma mężczyznami. Do tego stopnia, że ​​dwóch mężczyzn zostało rozdzielonych przez kolegów z drużyny i Jorge Sampaoli, zanim jeszcze go złapali. Sprzeczka wiele mówi o frustracji Francuzów.

Przeczytaj także:OM, wielkie ogłoszenie McCourtaPierwsze posiłki w OM!

READ  Lille redcolle - Odprawa i notatki graczy (LOSC 2-1 TFC) - Piłka nożna