Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

The Voice – cierpiący na raka Florent Bagni wybucha płaczem w środku programu, internauci są zdenerwowani

Słynny juror w programie upadł po walce talentów. (zrzut ekranu TF1)

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, TF1 nada drugi numer swoich słynnych walk „The Voice”. Wraz z Nikosem Aliagasem zaskakujący trener Emile Bent, Florent Bagni, Vianney, Marc Lavoine i Nulwin Leroy mają przed sobą nowe trudne wybory. A jeśli dzisiejszy występ rozpoczął się świetnie od ognistego, mocnego coveru „I Will Survive” Glorii Gaynor, to był to trzymający w napięciu moment, który wstrząsnął widzami: niespodziewane łzy Florenta Bagniego po występach Johna Millau i Morgana zaraz po jej talentach.

„Ona jest gotowa do walki!” Te uwagi Florenta Bagniego na początku nowej nagrody z „The Voice” doskonale ilustrują nastrój tego wieczoru. A co za walka! W najbliższą sobotę 9 kwietnia Nikos Aliagas i członkowie jury „The Voice” Otwarcie drugiej sesji pojedynków jedenastego sezonu. Od samego początku dzięki talentom Florenta Bagniego widzowie otrzymali bardzo efektowne widowisko. Pierwsza wieczorna bitwa: ta pomiędzy Marią Batistą i Sonią. Młodzi śpiewacy starli się o „I Will Live” Glorii Gaynor. Twitter jednogłośnie: Przedstawienie tam było! Zwycięstwo Soni wywołało kontrowersje: młody talent Florenta Bagniego wyraźnie miał „dużą głowę”, która była trochę za duża dla głupka… Kolejna bitwa, która naznaczyła wieczór: między Offi, Velvet i Jesse, utalentowane trio zespołu Marca Lavoine’a. Na okładce filmu Michela Bergera „Biały raj” młode kobiety zrobiły bardzo słodkie przedstawienie, które jeszcze bardziej skomplikowało zadanie Marca Lavoine’a, który ze łzami w oczach postanowił kontynuować przygodę z Ofé. Podczas gdy wieczór zdawał się trwać w szalonym tempie, walka Judda Millau i Morgana wywołała szczególne uczucie u ich trenera Florenta Bagni.

Wideo – Odkryj minutę Florenta Bagniego

„Zdecydowanie mój ulubiony trener”.

Morgan, lat 16, zdenerwował ławę przysięgłych podczas przesłuchań w ciemno, przejmując dowodzenie nad „Legionem” Yseult. Tego wieczoru młoda nominowana wyszła na scenę z Jonem Melo, 36-letnim profesjonalnym piosenkarzem, „wokalnie, z Marsa”, jak mówi jej trener w programie. Nominowani wykonali „Encore un soir” Celine Dion. Wielu internautów otwarcie myślało, że Jun wygrał tę bitwę. Ale Florent Bagni zdecydował inaczej. „To prawda, że ​​w czerwcu jesteś świetnym technikiem (…) i prawdą jest, że Morgane walnął dwa lub trzy w trakcie występu. To prawda, że ​​w tej logice zostałby zdefiniowany”. Legendarny juror programu kontynuuje łkając głosem: „Jestem w pewnym sezonie. Jest wiele dziwnych talentów i mam ich wiele w moim zespole, dziwnych talentów. Przyciągnęła mnie ta dziwność, więc mnie „Zatrzymam Morganę”. Z wielką intensywnością trener i jego talent objęli się nawzajem i dawali widzom najlepszy moment Wieczorem łzy tego trenera, ten łkający głos, irytowały internautów, którzy nie mogli się powstrzymać od nawiązania kontaktu z nimi Stan zdrowia Florenta Bagniego Co w styczniu stało się jasne, że ma raka.

READ  Wilno instaluje dziwny portal wideo, który łączy się bezpośrednio z polskim Lublinem

Wideo – Dziennik zdrowia – Dr Christian Recchia: „Rak płuc stał się katastrofą. Jest jednym z trzech najczęstszych nowotworów u mężczyzn i kobiet”