Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Teoria zamku: współczesna komedia poetycka w Polsce

Teoria zamku: współczesna komedia poetycka w Polsce

Sprawdź moje wiadomości

Podczas zabawy w 2022 r. ©Archiwum Facebook Theatr’o

W PolskaThe 1R Czerwiec Oto jest Dzień Dziecka. chodzi o Świąteczny dzień poświęcony dzieciom. W tym przypadkuBliźniacze stowarzyszenie Cheto-Theory/CrypoProwadzone przez Małgorzata PintelonWe współpracy z urzędami miejskimi Teoria zamku i miasto GrybówW PolskaTam Firma TeatralnaŚwiadczy usługę za darmo i Gimnazjum im. Jeana de la Fontaine’aUdostępnia nieodpłatnie salę EStruch instytucji oraz organizuje popołudnie Szkoły teorii zamku Wokół przedstawiającej naturę fontanny nakręcono wideo z piętnastu szkół Kribow.

Edukacyjne doświadczenie

Prezydent zauważa: „Do dyspozycji nauczycieli jest książeczka w języku francuskim i polskim, która umożliwia aplikację edukacyjną wokół spektaklu poprzez przyswajanie słownictwa w języku polskim. »

Stowarzyszenie partnerskie stojące za tą przeprowadzką twierdzi, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia burmistrza Château-Therry, Sébastiena Eugène, jego przedstawicieli oraz wydziału edukacji miasta. Małgorzata Pintelon wita jako swój zespół inwestycję burmistrza Grybowa Jacka Migacza po drugiej stronie granicy.

Nagrywane publicznie

Wewnętrznie „Firma Theatr’o i jej prezes Eric Stachowiak, Catherine Morrison, autorka La Nature de la Fontaine. Pan Tourneux, dyrektor liceum im. wydarzenie. „

Po zajęciu, poprzedniego popołudnia, publicznym przedstawieniu w La Fontaine High School, był to dzień następny, czwartek 1R W czerwcu, w Polski Dzień Dziecka, piętnaście klas Krypowa może zanurzyć się w szkołach poziomu CM2 Chateau-Theory.

Ten tekst powstał w ramach 400mi W dniu urodzin poety Jeana de la Fontaine uczniowie powinni wzbogacić się o tę inauguracyjną podróż.

Kontakt: Tel. Do Malcorsaty Pintelan, prezes stowarzyszenia Chateau-Théory/Crypo pod numerem 06 95 94 53 47.

Śledź wszystkie aktualności ze swoich ulubionych miast i mediów, subskrybując Mon Actu.