Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tenis ziemny.  United Cup – Francja – Polska połowa w najbliższą sobotę: „Będziemy gotowi!”

Tenis ziemny. United Cup – Francja – Polska połowa w najbliższą sobotę: „Będziemy gotowi!”

Zespół francuski Zacznijmy wymyślać tytuł Puchar Zjednoczonego. Na czele Karolina Garcia, „The Blues” pokonali ich wszystkichNiemcy i Włochy W grupie, która awansuje do ćwierćfinału tej imprezy. W czwartek Tricolors mieli świetną okazję do zagrania Norwegia z Korzeń Caspera I wykorzystali swoją szansę. W otwarciu, Karolina Garcia Trzeba było się mocno napracować, żeby się zgiąć Malena Helgo544. miejsce na świecie. Następnie, Mannarino Nie udało się wysłać Blues do półfinału, przegrywając z Liverpoolem źródło. Zatem różnicę zrobiły mieszane bliźniaki. Caro Garcia i Edouarda Rogera-Vasselina Wykonali świetną robotę, awansując do półfinału i odnosząc wspaniałe zwycięstwo. W sobotę The Blues zmierzą się z piękną twarzą Polska zIga Świątek i Hubert Hurkacz. Zupełnie inne wyzwanie…

Francja awansowała do półfinału United Cup

„Przeciwko Polsce nie mamy nic do stracenia. Być może to najsilniejsza drużyna turnieju, ale my będziemy gotowi”.

Na konferencji prasowej kapitan drużyny, Edwarda Rogera-VasselinaNa pewno było to bardzo satysfakcjonujące. „Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w półfinale i ogólnie cieszę się, że mogę siedzieć na ławce rezerwowych z Caroline i Adrianem i dzielić się tym doświadczeniem. Staram się ich zachęcać i być przy nich. W obliczu Polski, Nie mamy nic do stracenia. Mogą być najsilniejszą drużyną w rozgrywkach, ale będziemy gotowi. ”

Garcia zwrócił się do Świdka: „Mieliśmy w przeszłości dobre mecze. Zobaczymy, co będzie tym razem. Po to gramy”.

Złapany przez skromnego 544. gracza na świecie, Malena Helgo, Caroline Garcia W sobotę królowa WTA stanie przed zupełnie innym wyzwaniem Iga Świątek. Światowa liczba 20 nie ma się czego obawiać. „Wszystkie mecze są ważne i oczywiście dobry mecz jest zawsze dobrym sprawdzianem. Popycha Cię do przekraczania własnych granic. Po to się trenujesz, aby rywalizować na najwyższym poziomie i znajdować rozwiązania przeciwko najlepszym. W przeszłości graliśmy dobre mecze. Zobaczmy, co stanie się tym razem. Po to gramy. Na chwilę obecną prowadzenie z Polakiem wynosi 3:1 Garcia. Zwycięstwo Francuzki w 2022 roku odbyło się na podstawie Świątek, w Warszawie. Dobry powód do nadziei.

READ  Część Polski opuszcza Brukselę pod presją, „strefa bez ideologii LGBT”

Ćwierćfinał w Sydney

Czwartek 4 stycznia 17:30 / QF 3 Francja przeciwko Norwegii

Piątek, 5 stycznia, 17:30 / QF 4 Grecja – Niemcy

Półfinał w Sydney

Sobota 6 stycznia, godz. 10:30 / DF 1 Polska vs zwycięzca QF 3

Sobota, 6 stycznia, godzina 17:30 / Zwycięzca DF 2 vs Australia QF 4

Finał w Sydney

niedziela styczeń 7 o 17:30 Zwycięzca finału DF 1 – Zwycięzca DF 2