Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ten serial grozy z Polski zachwyci Cię

Dostępne 18 marca Potwory z Crago Nowa polska fikcja odkryta na Netflix. Ale o czym jest ta nowa seria horrorów?

Potwory z Crago jest w środku Nowości w najbliższy piątek, 18 marca. Następnie 1983Więcej dostępnych NetflixDyrektorzy Ghazia Adamic i Olga Sajdas wrócili z Nowy horror, składający się z ośmiu rozdziałów, Na platformie streamingowej. Inspirowana mitologią słowiańską, polska seria opowiada o Alexie, studentce pierwszego roku medycyny, która została wybrana do grupy studentów kierowanej przez światowej sławy patologa Mystery Professor Javatsky. Młoda kobieta szybko uświadamia sobie, że badania naukowe to tylko przykrywka do odkrywania okultyzmu. Alex dowiaduje się również, że została zwerbowana do grupy, ponieważ była ścigana przez swoją przeszłość i wydaje się, że ma własne dary. Fani serii horrorów, ten został stworzony właśnie dla Ciebie!

Potwory z Crago : Kim są aktorzy w tym nowym serialu?

W obsadzie Potwory KrakowaW filmie występuje także aktorka Barbara Liberec (Alex), którą widziano w filmie Jak zostałem gangsterem, wydany w serwisie Netflix w styczniu ubiegłego roku. Zagrała razem z Andrzejem Cyrą i Julią Vysyską. 1983W obsadzie znaleźli się także Magdalena Kolenik, Anna Paliga, Daniel Namiotko, Mateusz Górski, Małgorzata Gorol, Kaja Chan i Stanisław Cywka.

Gdzie kręcono serial?

Zapowiedziany w marcu 2020 roku serial był kręcony od jesieni 2020 roku do wiosny 2021 roku w Polsce, kraju popularnym wśród wielu reżyserów i producentów ze względu na średniowieczną architekturę i liczne zabytki. Kraj jest bardzo atrakcyjny, ponieważ wiele regionalnych firm finansuje projekty telewizyjne i filmowe. Jak sugeruje jego imię, Potwory z Crago Filmowany głównie w Krakowie, południowa Polska, W pobliżu granicy z Czechami. Obsada została nakręcona na najstarszej uczelni w Polsce oraz w kilku zakątkach miasta. Załoga pojechała także do stolicy, Warszawy.

Artykuł współautor z 6Médias

READ  W Polsce oprogramowanie szpiegujące Pegasus stało się celem dwóch osób opozycyjnych