Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Te dwa smartfony premium są wyprzedane w Czarny piątek

OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro zostały wydane w niesamowitym stylu, ale dziś obaj zgadzają się oferować niesamowite promocje w Czarny piątek. W rzeczywistości Amazon obniża ceny odpowiednio do 569 euro zamiast 719 euro (za wersję 128 GB) i do 799 euro zamiast 999 euro (za wersję 256 GB).

OnePlus 9 i 9 Pro: te dwa smartfony premium są w sprzedaży w Czarny piątek

To zdecydowanie Czarny Piątek, zanim nadejdzie czas! Wielu sprzedawców e-commerce wstępnie aktywowało najlepsze oferty wydarzeń, aby umożliwić Ci znaczne oszczędności na dzisiejszych najpopularniejszych produktach technologicznych, a teraz są to OnePlus 9 I OnePlus Pro w centrum uwagi Z rabatami do 200 euro.

Les smartfony Premium OnePlus w promocji


Jeśli oferty wymienione w tym artykule nie są już dostępne, spójrz poniżej, aby znaleźć inne oferty dla OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro. Tabele są aktualizowane automatycznie.

Gdzie kupić

OnePlus 9 w najlepszej cenie?

OnePlus 9: Znakomity, prawie bez kompromisów

8 / 10

OnePlus 9

ten OnePlus 9 To oczywiście poszło na pewne ustępstwa w stosunku do modelu Pro. Panel nadal jest AMOLED przy 120 Hz, z definicją Full HD+ – zamiast QHD+ – i mniejszą przekątną – od 6,7 do 6,55 cala. Ekran jest płaski, więc bez zakrzywionych krawędzi po bokach, ale jest bardzo dobrze skalibrowany, z doskonałą maksymalną jasnością i temperaturą barwową zbliżoną do idealnej.

Pod względem wydajności OnePlus 9 jest również wyposażony w potężny procesor Snapdragon 888 wraz z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Dzięki tej konfiguracji ten smartfon może spełnić wszystkie zastosowania w 2021 roku, od najbardziej wymagających gier 3D po całkowicie usprawnione wrażenia użytkownika. Ta ostatnia jest też ciekawa interfejsem Oxygen OS opartym na Androidzie 11. Znajdziemy też taką samą baterię 4500 mAh, jak w 9 Pro. Autonomia jest prawidłowa, ale szczególnie doceniamy szybkie ładowanie do 65 W dla 100% regeneracji w zaledwie 30 minut. Częścią gry jest również bezprzewodowe ładowanie do 15 W.

READ  Top 3 nowoczesne smartfony maj 2021 na Frandroid

Jeśli chodzi o zdjęcie, partnerstwo z Hasselbladem naprawdę się opłaciło. Obrazy są bardzo dobrej jakości, zarówno na głównym ultraszerokokątnym czujniku 48 MP, jak i ultraszerokokątnym 50 MP. 2-megapikselowy czujnik monochromatyczny dopełnia tego wszystkiego, ale nadal wolimy zoom dla większej wszechstronności, ale ten drugi dotyczy modelu Pro.

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasz pełny test OnePlus 9.

Szybkie spojrzenie na OnePlus 9

  • Ekran AMOLED 120 Hz
  • Lwia paszcza 888 Overkill
  • Ultraszybkie ładowanie do 65 W

Zamiast zwykłych 719 euro, OnePlus 9 jest teraz dostępny z 128 GB pamięci W sprzedaży za 569 € na Amazon.

OnePlus 9 Pro: najlepszy w historii

9 / 10

OnePlus 9 Pro

ten OnePlus 9 Pro Wprowadza pewne ulepszenia w stosunku do poprzedniego modelu. Jak już powiedzieliśmy, jego ekran jest znakomity, bo 6,7 cala AMOLED i QHD+ przy 120 Hz (adaptacyjny), nie wspominając o obsłudze widm sRGB i Display P3, ale także HDR10+. Fajnie jest oglądać wszelkiego rodzaju treści i to przez długi czas dzięki baterii 4500 mAh. Ten ostatni jest dobrze zarządzany, ale szczególnie docenimy wydajność ładowania, ponieważ jest kompatybilny z szybkim i bezprzewodowym ładowaniem. Podłączony do 65W, możesz przywrócić 80% w 20 minut, a 100% w 30 minut. W przypadku sieci bezprzewodowej o mocy 50 W pełne naładowanie OnePlus 9 Pro zajmuje tylko 45 minut.

Następnie znajdziemy tę samą wydajność dzięki Snapdragonowi 888 wspieranemu przez 8 GB pamięci RAM, ale główną zmianą jest obraz, szczególnie dzięki partnerstwu nawiązanemu z Hassebladem. Tylna jednostka z czujnikiem głównym 48 MP, ultraszerokokątnym obiektywem 50 MP, teleobiektywem 8 MP i czujnikiem monochromatycznym 2 MP jest w stanie rejestrować bardzo szczegółowe obrazy, zwłaszcza że kolorymetria jest spójna między różnymi czujnikami. Specjalne wyróżnienie za bardzo przekonujące skupienie, nawet jeśli wciąż brakuje mu nieco różnorodności i ostrości w rogach.

READ  Test Apple iPad 9 (2021): niezmieniona formuła

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do lektury Nasz test OnePlus 9 Pro.

Szybki przegląd OnePlus 9 Pro

  • Jeden z najlepszych ekranów na rynku
  • Z najpotężniejszym chipem Qualcomm
  • Nie wspominając o ładowaniu przewodowym 65 W i ładowaniu bezprzewodowym 50 W

Zamiast zwykłych 999 euro, OnePlus 9 Pro jest teraz dostępny z 256 GB pamięci W sprzedaży za 799 € na Amazon.

Czarny piątek, czy to już teraz?

Czarny piątek wkrótce rozpocznie się we Francji, ale wielu sprzedawców zdecydowało się na udostępnienie swoich ofert online w wersji zapoznawczej. Oto oferty z okazji Czarnego Piątku, które są już dostępne We francuskich sklepach internetowych.

Aby nie przegapić żadnego dobrego planu na to wydarzenie Który oficjalnie rozpocznie się 26 listopadaOto kilka reakcji, które należy przyjąć teraz, aby nie przegapić żadnych zapowiedzi ani programów, które będą pokazywane online w dniu faktycznej premiery:

  • Śledź nas na naszym koncie na Twitterze Umieść tweeta Tylko dla dobrych ofert (pamiętaj, aby aktywować dzwonek, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym)
  • Pobierz plik Aplikacja Frandroid (Dostępne na iOS i Androida) Aby włączyć powiadomienia w kategorii „Dobre oferty”, a tym samym otrzymywać w czasie rzeczywistym nowe artykuły związane z Czarnym Piątkiem
  • Zapisz się do naszego newslettera Bons Plans, aby upewnić się, że otrzymujesz podgląd ofert (nie więcej niż jeden e-mail dziennie, rezygnacja z subskrypcji jednym kliknięciem, brak dystrybucji do stron trzecich):

Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.