Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 12 na sprzedaż! i 13?

Czarny piątek APPLE IPHONE 2021. W piątek rusza Czarny Tydzień. Czy w obliczu zbliżającego się Czarnego Piątku naprawdę możemy skorzystać z obniżonych cen najnowszych iPhone’ów? Odpowiedź brzmi tak, odkąd pojawiły się pierwsze aktualizacje w iPhonie 12!

[Mis à jour le 19 novembre 2021 à 12h24] Bingo! Z okazji rozpoczęcia Czarnego Tygodnia, który wyznacza początek tygodnia promocji przed „prawdziwym” Czarnym Piątkiem 26 listopada, na najnowszych iPhone’ach pojawiły się pierwsze promocje online! Żadnego cudu, bardzo nowoczesne iPhone 13 Nie jest oferowany do aktualizacji przez Internet. Jeśli szukasz go z niecierpliwością, jedynym sposobem może być zwrócenie się do operatora. Na okres ponownego udostępnienia bez wątpienia możesz cieszyć się niewielką zniżką na najnowszy smartfon marki Apple.

Z drugiej strony iPhone 12 dobrze prezentuje się w promocjach w miarę zbliżania się tego sezonu. Czarny piątek 2021. Powiedzmy: iPhone 12 firmy Apple będzie gwiazdą Czarnego Piątku 2021 r. Podczas gdy wszystkie wersje iPhone’a 13 są już dostępne, a iPhone 13 mini i 12 Pro Max pojawią się na początku listopada, dwa ostatnie modele w ofercie, my” ponownie obstawiam duże promocje na swojego poprzednika, który został wydany w zeszłym roku. I tak udało nam się znaleźć wersję high-endową o nazwie iPhone 12 Pro 128 GB w dobrej cenie, która została spisana w piątek 19 listopada we wczesnych godzinach porannych. Linternaute.com sprawia, że ​​czerpiesz z tego korzyści dobry plan, ważne na stronie CDiscount. Cenę poniżej 1000 euro można również znaleźć na Rakuten lub Amazon.

READ  Według Yoshio Sakamoto . Metroid Dread oznaczał koniec łuku Samus Aran

A to dopiero początek! Fani Apple i konsumenci poszukujący wydajnego smartfona w niższej cenie powinni zacząć zwracać na to uwagę, ponieważ oczekuje się, że w nadchodzących dniach te promocje będą przyspieszać i nasilać się. Konieczne będzie również przyjrzenie się „ofertom” iPhone’a na Czarny piątek w ten weekend i przez cały przyszły tydzień. Apple może również zaoferować duże zniżki na poprzednie modele. Powinniśmy również uważnie przyglądać się cenom iPhone’a SE (lub iPhone’a SE2), który został ujawniony w kwietniu 2019 r. Nie zapominając o zwykłych promocjach na AirPods, które są niezbędne lub prawie używane ich iPhone’a. Jeśli chcesz skorzystać z pierwszych ofert z okazji Czarnego Piątku, odwiedź różne strony zaangażowane w ten proces. Ponieważ produktów, o których mowa, jest szczególnie dużo, wybraliśmy dla Państwa oferty do obejrzenia w pierwszej kolejności:

najlepsze produkty

Jakie są oferty na iPhone’a 13 przed Czarnym Piątkiem?

Jak w przypadku każdego wydania, Czarny Piątek nadchodzi co najmniej dwa miesiące po premierze nowego iPhone’a, tegorocznego iPhone’a 13. Możemy więc sobie wyobrazić, że nowa perełka od Apple nie skorzysta z najlepszych rabatów. Jednak można już zaoszczędzić kilkadziesiąt euro, zwłaszcza w SFR lub Rakuten:

Jakie są oferty na iPhone’a 12 na Czarny piątek?

iPhone 12 jest sprzedawany już od ponad roku, a oferty na smartfon Apple, które były bardzo ograniczone podczas ostatniego Czarnego Piątku, miały wzrosnąć w 2021 roku. Bingo od czasu do czasu z Czarnego Tygodnia z pierwszymi promocjami, znacznie ciekawsze W porównaniu z 2020 r., w którym tylko kilka euro zostało „podrapanych” na ledwo sprzedawanym iPhonie 12.

Jeśli chcesz zaktualizować swoją referencyjną cenę przed Czarnym Piątkiem 2021 r., wiedz, że o rzut kamieniem od akcji możesz już znaleźć iPhone’a 12 Mini Red 64 GB między 620 a 650 euro u wielu dystrybutorów, niewiele ponad 600 euro nawet w Rakuten. iPhone 12 128GB oferuje 777 euro na Fnac, 859 euro u większości sprzedawców, a iPhone 12 Pro 128 GB to mniej i ponad 1000 euro. iPhone 12 Pro Max sprzedawany jest za dodatkowe sto euro (ceny mogą ulec zmianie).

Jakie są oferty na iPhone’a 11 firmy Apple na Czarny piątek?

Wyczekiwanym telefonem w miniony Czarny piątek był iPhone 11. Podczas gdy rabaty na iPhone’a 11 Pro Max były już obserwowane w 2020 roku, ten ostatni był przedmiotem większej liczby ofert, wielu z nich podczas Czarnego Piątku. Nie spodziewaliśmy się mniej po urządzeniu, które właśnie minęło pierwszą rocznicę. Wtedy najlepsze oferty trafiły do ​​iPhone’a 11 64GB i jego starszego brata 128GB. Jak o tym roku? iPhone 11 na pewno pozostanie jednym z najbardziej rozchwytywanych produktów podczas Czarnego Piątku. Na dwa miesiące przed premierą „Białego Piątku” 2021 iPhone 11 64 GB został wyceniony na niecałe 600 euro, a iPhone 11 128 GB na 639 euro. Na kilka dni przed Czarnym Piątkiem Black Week pozwala go znaleźć w cenie 590 euro.

Jakie są oferty na iPhone’a X, XR, a nawet 8 lub 7 podczas Czarnego Piątku?

Jeśli Twoim priorytetem jest znalezienie naprawdę taniego iPhone’a na Czarny piątek, oferty na iPhone’a X, iPhone’a XR, a nawet iPhone’a XS mogą nadal być Twoimi najbardziej atrakcyjnymi w tym roku. Chociaż iPhone X był ogólnie mniej dostępny, ponieważ nie był już produkowany podczas ostatniego Czarnego Piątku, wciąż można go znaleźć jako nowy u wielu dealerów.

Jeśli chodzi o iPhone’y 7 i 8, ich zapasy spadły w ostatnich latach, ale nadal są popularne. Aby znaleźć je u sprzedawców, takich jak Amazon, CDiscount, Fnac, Darty lub Boulanger, musisz również sprawdzić odblokowane/odnowione wersje podczas Czarnego Piątku. Ale bądź ostrożny: jeśli kupujesz smartfon, który jest odnowiony, czyli używany, sprawdź ponownie model używany przez producenta lub sprzedawcę.

Co oferuje iPhone SE na Czarny Piątek?

iPhone SE, być może więcej niż iPhone 11, otrzymał bardzo przystępne oferty podczas ostatniego wydania Czarnego Piątku. Jak już widzieliśmy, Apple nie waha się obniżyć ceny tych pośrednich iPhone’ów podczas tego typu procesu biznesowego, biorąc główne technologie najnowszego modelu w starszym formacie (referencją będą iPhone 7 i iPhone 8 dla SE) .

W połowie października 2021 r. iPhone SE ze swojej strony spadł poniżej znaku 500 euro w wersji 64 GB i osiągnął 539 euro u większości sprzedawców Apple w wersji 128 GB.

Czy Apple nadal jest zbyt ostrożny podczas Czarnego Piątku?

W ostatnich latach Apple trochę się rozluźniło, jeśli chodzi o promocje, zwłaszcza Czarny Piątek, którego marka Apple powoli się trzyma. Prawie historyczna umowa, podpisana z Amazonem trzy lata temu, przyniosła również całe iPhone’y największemu sprzedawcy uczestniczącemu w Czarny Piątek. Kolejny zachęcający znak w tym roku na Czarny piątek: Apple ogłosił premierę iPhone’a 13 17 września, zaledwie dwa miesiące przed wydaniem w 2021 roku.

Fani Apple lub konsumenci szukający wydajnego smartfona w niższej cenie i tak powinni zwrócić uwagę na ten Czarny piątek. Jeśli oferty są już dostępne, konieczne będzie również sprawdzenie ofert na iPhone’a w Czarny piątek w sobotę 27 i 28 listopada. Weekendy w Czarny piątek są często bogate w oferty. Poniedziałek, 30 listopada, dzień tradycyjny”dwa internet„Na pewno będziesz nadal prezentować wspaniałe możliwości.