Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bezdotykowy i bezbłędny?

Nowy Womanizer Premium 2 został wydany 26 października, aby rozszerzyć gamę stymulatorów łechtaczki wiodącej na rynku marki o nowy, najwyższej klasy model.

Siedem lat po debiucie gry dla dorosłych Womanizer powraca w tym roku z kompletną ewolucją swojej kolekcji. 26 października marka Wow Tech Group wprowadziła na rynek swoje nowe produkty Premium 2, Classic 2 i Scarlet 3. Trzy centra technologiczne zastępują poprzednie modele, obiecując Lepsze środowisko pracy i kilka dodatkowych funkcji. Dzięki sprawdzonym kompetencjom i międzynarodowym sukcesom nadal może być liderem na rynku Rewolucjonizujący sextech ?

Kupiec Womanizer Premium 2

Design i ergonomia: Premium 2 przechodzi metamorfozę

Po wprowadzeniu na rynek pierwszego modelu premium w 2018 roku, Womanizer powraca, by podbijać rynek z Nowa ekskluzywna iteracja Wydany 26 października 2021 r. nosił nazwę Premium 2. Bez celu w nową rewolucję seksualną, nowonarodzony marka zastępuje swojego poprzednika, oferując Ulepszona wersja i nadal skutecznaw tej samej cenie.

© Amandine Jonniaux / JDG

Pod względem wzornictwa Premium 2 jest bezpośrednio zgodny ze swoimi poprzednikami: stali bywalcy nie będą zdezorientowani, model bierze literę w literę. Krzywe odziedziczone po pierwszym klasyku, z możliwością wyboru eleganckiej powłoki w Silikon medyczny. Oprócz tego, że jest przyjemniejszy w dotyku, główną zaletą materiału jest to, że jest obojętny w kontakcie z błonami śluzowymi. Tylko metalowy plastikowy pierścień ABS otaczający dolną część urządzenia zaczepia ten jednostronny, zauważając, że należy do gamy Premium. Nie było więc wiele zmian w porównaniu z innym Womanizerem Premium, ale Wykończenia są zawsze bardzo eleganckie, dwa nowe kolory bordowy i jasnoszary.

Szczegóły Premium dla kobieciarza
© Amandine Jonniaux / JDG

Na górze Womanizer Premium 2 znajdują się magnetyczne klipsy do ładowania, trzy diody LED wskazujące poziom naładowania baterii oraz przycisk zasilania. Poniżej znajduje się przycisk poświęconyAutopilot 2.0, następnie te, które pozwalają kontrolować siłę bodźca.

W sumie cztery przyciski na jeden napęd. Nawet jeśli ta ostatnia jest dość dobrze ułożona – zwłaszcza taka, która pozwala na kontrolę intensywności, która po umieszczeniu idealnie wpada pod palce – Przepraszam, że kobieciarz nie wybrał większej prostoty. Jednak pomysł został już przetestowany na wydanym na początku tego roku Womanizer Premium Eco, który zamienił przycisk zasilania na długie naciśnięcie „+”.

READ  „Penis robak”, który żył jak pustelnik w oceanie 500 milionów lat temu

Ciężka waga do stymulacji bezkontaktowej

W dolnej części Womanizera Premium 2 znajduje się przyssawka. Zdejmowany, ten ostatni wykonany jest z elastycznego silikonu i można go łatwo przymocować do głównego korpusu urządzenia. Dzięki dużemu owalnemu otworowi (około 1 cm x 2 cm) doskonale dopasuje się do większości typów sylwetki.

Aby dostosować się do ich odpowiedniej czułości, dostarczana jest również wersja Premium 2 Dwa rozmiary końcówek (S i M)Jego głębokość waha się o kilka milimetrów, mniej więcej blisko zewnętrznej łechtaczki. Należy pamiętać, że dostępne są również głowice zamienne (S, M i L) w cenie 14,95 € za trzy głowice. Prezentacja końcówki zintegrowanej bezpośrednio z korpusem Womanizer Premium 2 byłaby niewątpliwie bardziej elegancka. Ale trzeba przyznać, że jak tylko zostanie założony, nie rusza się i wie, jak o nim zapomnieć. To też dużo Wygodniejsze w czyszczeniu i wymianie Jeśli to konieczne.

Premium kobieciarz 2 embouts
© Amandine Jonniaux / JDG

Womanizer Premium 2 jest dostarczany w dyskretnym, wyrafinowanym opakowaniu, z bawełnianym pokrowcem (który ma tendencję do pozostawiania kłaczków na silikonie) i magnetycznym kablem ładującym USB. Całkowicie bezpłatne zobowiązanie z czasami wciąż krzykliwego segmentu gier dla dorosłych, aby zbliżyć się do połączonych rzeczy i skupić się bardziej na trzeźwości. Nie będziemy narzekać.

Technologia, która Cię uszczęśliwia

Sukces Womanizera, wymyślony w 2014 roku przez niemieckich wynalazców Michaela i Brigitte Link, zależy w dużej mierze od skuteczności technologii zbliżeniowej. Oprócz tego, że jest pierwszą marką, która wyobraziła sobie tę alternatywę dla naszych starych, dobrych wibratorów, Womanizer ugruntował swoją pozycję jednego z liderów na rynku: dziś, jeśli większość producentów sextechów polega na kontakcie, Opatentowana technologia Air Pleasure pozostaje standardem.

Twarz Premium Womanizer
© Amandine Jonniaux / JDG

W przeciwieństwie do wibratora, który działa dzięki wibracjom (logika), technologia zbliżeniowa Womanizera będzie wykorzystywała system Ciśnienie i ssanie powietrza Do stymulacji 8000 zakończeń nerwowych zewnętrznej łechtaczki, bez bezpośredniego kontaktu z tą ostatnią. W tamtym czasie pomysł był prawdziwą rewolucją. Podczas użytkowania trzeba przyznać, że technologia zbliżeniowa spełnia swoje obietnice: oprócz zewnętrznej łechtaczki, technologia stymuluje również wewnętrzne bańki, czyniąc je bardziej wrażliwymi na penetrację. W porównaniu z klasycznym wibratorem bezdotykowy ma też dużą zaletę, bo nie powoduje bez drętwienia : Więc nie ma już potrzeby robienia przerwy między każdym orgazmem.

READ  Najlepsze promocje high-tech w poniedziałki

Marka wyraźnie nie ogranicza się do technologii Air Pleasure. Premium 2 również dziedziczy plik Całkowicie nowy tryb Autopilot 2.0Pozwala cieszyć się 3 losowymi trybami zgodnie z własnymi pragnieniami i czasem. Całkowity sukces, ma funkcję modernizacji, ponieważ autopilot Premium 1 ma tendencję do szybkiego kręcenia się w kółko.

Podobnie jak w poprzednim modelu, istnieje również tryb Smart Silence, który po aktywacji pozwala na automatyczne wyłączenie urządzenia, gdy nie ma ono kontaktu ze skórą. Drobne szczegóły wiele znaczą od tego czasuPrzy pełnej mocy urządzenie jest blisko 60dB Gdy nie jest prawidłowo umieszczony. Pamiętaj, że zawsze można wyłączyć tę funkcję, naciskając jednocześnie dwa dedykowane przyciski do regulacji intensywności, co obiecuje zadowolić jak największą liczbę osób.

Womanizer Premium 2 Zoom Recharge
© Amandine Jonniaux / JDG

Aby uniknąć uderzenia lawiny, tej popularnej lufy, która nikogo nie rozśmieszy, Womanizer Premium 2 ma również dobry talent do wyświetlania poziomu naładowania po włączeniu. Dzięki trzem diodom LED umieszczonym w górnej części urządzenia można wiedzieć, kiedy stymulator łechtaczki jest odpowiedni do naładowania. Mała funkcja, która nie rewolucjonizuje użytkowania, ale pomaga stworzyć obiekt w Zasłużenie wysokiej klasy. Dzięki czterogodzinnej żywotności baterii (w użyciu) i przeciętnemu orgazmowi co minutę, i tak nie ma szans na frustrację. W przeciwnym razie do zatankowania wystarczy dwugodzinne ładowanie. Żałujemy jednak braku przyczepności ładowarki magnetycznej, która nie jest do końca optymalna.

Na co dzień ma wszystko do zaspokojenia

Jak każda gra dla dorosłych, Womanizer Premium 2 wymaga kilku prób, zanim będzie w stanie idealnie ustawić końcówkę zgodnie z jej morfologią i preferencjami. Po tym krótkim czasie adaptacji, który potrwa nie dłużej niż kilka minut, wynik jest tutaj: Kobieciarz nie ukradł jej tytułu. Premium 2, stosowany samodzielnie lub w parach, to całkowity sukces. Tak samo jest z tą drugą generacją, która pozwala urządzeniu uzyskać dwa dodatkowe poziomy intensywności. Podczas gdy technologia Air Pleasure była już chwalona za najniższy poziom mocy, idealny dla najbardziej wrażliwych, dostępne teraz 14 prędkości obiecują zadowolić użytkowników, którzy potrzebują większej intensywności.

READ  GTA Online: Wkrótce koniec ery...
Opłata premium kobieciarza 2
© Amandine Jonniaux / JDG

Zwróć uwagę, że z wydatnym „podbródkiem” i długością 16 cm Womanizer (dotyczy to prawie wszystkich modeli marki) może czasami powodować pewne problemy z logistyką, gdy jest używany podczas zgłaszania włamań. Szczerze mówiąc, na co dzień nic nie jest problemem, więc nawet jeśli ma być używany wyłącznie jako duet, wolelibyśmy Melt od We-Vibe lub Sona 2 od Lelo.

Z drugiej strony cieszy nas fakt, że Premium 2 jest w pełni wodoodpornyCertyfikat IPX7. Nie spodziewalibyśmy się mniej po tak high-endowym produkcie, ale to i tak godne uwagi. Oprócz tego, że można go używać pod wodą, jest również łatwy do czyszczenia po każdym użyciu.

Zbyt ekskluzywny … i zbyt drogi?

Zoom Kobiety Premium 2 główny zoom
© Amandine Jonniaux / JDG

Womanizer Premium 2 jest dostępny w kolorze czarnym, granatowym, różowym, bordowym i jasnoszarym i jest dostępny w sklepach i na platformach internetowych w sugerowanej cenie 189 euro. Nawet jeśli marka nie osiąga wzrostu w porównaniu z pierwotną premią – która stała się dość przestarzała – jest to oczywiście nadal świetna inwestycja. Jednak technologia stojąca za produktem w dużej mierze uzasadnia jego status high-end, co ma sens ze względu na jego cenę. Dla porównania pamiętajmy, że przedmiot pozostaje tańszy niż Para Airpodów trzeciej generacji.

Dla tych, którzy nie chcą (i rozumiemy) zbyt dużo inwestować w grę dla dorosłych, wiedzcie, że grupa Womanizer Wow Tech oferuje również zbliżeniowe wyzwalacze ROMP, wyposażone w podobną technologię io wiele bardziej przystępnych cenach. Ponadto wraz z wydaniem Premium 2, Classic 2 i Scarlet 3 ceny poprzednich generacji prawdopodobnie znacznie spadną w nadchodzących tygodniach. W co wyposażyć cię niższym kosztem.

Kupiec Womanizer Premium 2