Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Halo Infinite: porównanie wideo 4K kampanii w latach 2020-2021! | Xbox One

Wydaje się, że nic nie jest w stanie powstrzymać wyjścia z kampanii nieskończona aura 9 grudnia Według naszych informacji na razie wygaśnie też i zapowiedź rychłego przejścia na złoto. Podczas gdy kampania dla jednego gracza miała premierę latem 2020 roku, film prezentuje grafikę i ulepszenia techniczne w ciągu ostatniego roku.

Lepsze oświetlenie, lepsze oprawy

W nowym filmie Game Informer powraca do znaczących różnic między grą, która została wprowadzona w 2020 roku, a tym, czym stała się dzisiaj. Widzimy, że 343 Industries dokonało już poprawek w oświetleniu i atmosferze tytułu, ale także wprowadziło kilka nowych szczegółów.

Na przykład w pierwszej scenie pilot ma teraz na czole ślady, których nie było w zeszłym roku, dodając mniej subtelnej strony postaci. Widzimy również, że tekstury są dziś ogólnie znacznie lepsze. Atmosfera w misce jest również bardziej obecna i gęstsza z obecnością określonego ziarna.

Po wylądowaniu w Halo zmiany również pojawiają się dość łatwo. Ten pierwszy jest wyraźnie w fazie inscenizacji, ponieważ teraz widzimy okręt flagowy zza pokładu, gdy misja nagle rozpoczęła się w 2020 roku.

Świat Halo Infinite również wygląda znacznie cieplej w nowej odsłonie przedstawionej misji. Wydaje się, że światło zostało zmodyfikowane i wydaje się bardziej miękkie, dzięki czemu obiekty i otoczenie są mniej płaskie niż wcześniej. Może się wydawać, że zadanie zaczyna się później w ciągu dnia.

Ostatnia scena jest ciekawsza, ponieważ 343 Industries całkowicie zmieniło sposób, w jaki postrzegamy Chef Brute. Chociaż jego broda jest teraz pełniejsza, wydaje się, że jego stylizacja się nie zmieniła, a twórcy zdecydowali się pozostawić czerwony filtr na miejscu, zamiast pokazywać postać taką, jaka jest naprawdę.

Kampania Halo Infinite ma się rozpocząć 9 grudnia. Część wieloosobowa gry jest już dostępna w wersji beta, a pierwszy sezon już trwa.

READ  Ten nowy iPhone 13 z pewnością sprawi, że zostawisz aparat w tyle

Dowiedz się więcej o Halo Infinite