Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Taylor Swift zakochuje się we wspaniałym sportowcu: nieoczekiwany wynik ich związku!

Taylor Swift zakochuje się we wspaniałym sportowcu: nieoczekiwany wynik ich związku!

Napisane przez Charlotte Pletcher

| Dziennikarz

Jest fanką wszelkiego rodzaju seriali i uwielbia śledzić codzienne życie swoich ulubionych aktorów. Jest także fanką królowej Elżbiety II i Kate Middleton i wciąż nie rozumie, co książę Harry robi z Meghan Markle.

Zdobywając serce Taylor Swift, amerykański piłkarz Travis Kelce zdobył przede wszystkim główną wygraną. Dowodem na to jest bezpośredni wynik jego relacji z piosenkarzem, która jest warta tysiące dolarów.

Taylor Swift zakochuje się we wspaniałym sportowcu: nieoczekiwany wynik ich związku! Dailymotion

Reszta po ogłoszeniu

Połączenie przyjemnego z pożytecznym nie jest w zasięgu każdego. Ale to właśnie był w stanie zrobić sportowiec Travis Kelce, gwiazda drużyny futbolu amerykańskiego Kansas City. 34-letni piłkarz jest zakochany w amerykańskiej piosenkarce Taylor Swift. Ta ostatnia była także obecna na wielu meczach swojego kochanka, a także pokazała się na trybunach wraz z teściową. Pozory nie są pozbawione konsekwencji, których Travis Kelce z pewnością się nie spodziewał.

Strona TMZ Interesował się wpływem ich historii miłosnej na karierę sportową. Dość powiedzieć, że ich związek stał się teraz sprawą biznesową. Odkąd wyszło na jaw, że Taylor Swift jest w związku z piłkarzem, zauważono, że sprzedaż zwiewnej koszulki 87, numeru Travisa Kelce’a, wzrosła o 400%. Sportowiec zyskał także setki tysięcy obserwujących na portalach społecznościowych. A wszystko to tylko po to, by Taylor Swift zagościła na trybunach. Na razie para nie pokazywała się razem publicznie.

Taylor Swift, gęś znosząca złote jajka

Od 2006 roku, kiedy Taylor Swift stała się sławna, popularność piosenkarki tylko wzrosła. Jego kariera nie zwalnia tempa, co wciąż olśniewa. W wieku 33 lat artystka zdecydowała się rozpocząć nowy projekt: stworzyć film koncertowy nakręcony podczas pierwszej części jej trasy koncertowej, tak jak zrobił to wcześniej Justin Bieber w 2011 roku.

READ  Julia von Heinz łączy siły z Leną Dunham w Ironbox

Wydanie filmu Taylor Swift – Podróż przez wieki Oczekuje się go 13 października w około stu krajach. Aby jednak uniknąć ekscesów, usługi przedsprzedażowe zostały już udostępnione społeczeństwu. Jeszcze przed oficjalną premierą film zapowiada się na jeden z największych światowych sukcesów kasowych w gatunku filmów koncertowych. Według obliczeń operatora kinowego AMC przychody przekroczyły już 100 milionów dolarów. Prawdziwy rekord.

Reszta po ogłoszeniu

Reszta po ogłoszeniu