Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

EVA-02, małe zdjęcia konfiguracji ROG Evangelion!

EVA-02, małe zdjęcia konfiguracji ROG Evangelion!
Kierunek do Polski, a zwłaszcza miasta Poznań, gdzie Poznań Arena. Dla tych, którzy nie wiedzą, to największa „wystawa rozrywkowo-multimedialna w Europie Środkowo-Wschodniej”. Tam mogliśmy rzucić okiem na konfigurację ROG Evangelion Drugi raz. Ta kompozycja nadal jest piękna!

EVA-02, kompletna konfiguracja ROG Evangelion!

Jak widać, konfiguracja odbywa się w przypadku ROG Hyperion EVA-02. W tej serii obudowa pominęła swój zwykły czarny kolor na rzecz wyraźniejszego czerwonego wzoru.

Wewnętrznie mamy prawo do dedykowanej karty RTX 4090 Strix, a także ROG Maximus Z790 Hero, który nadal nosi wizerunek serii o tej samej nazwie. Jak widać na poniższych zdjęciach, uchwyt karty graficznej jest bezpiecznie utrzymywany na miejscu, podczas gdy AIO Ryujin III wyświetla animację inspirowaną mangą. Pamiętaj, że dzięki 3,5-calowemu ekranowi wystarczy, aby uzyskać ładne obrazy na ekranie Komputer.

Stopniowo komponenty te trafiają na rynek. W zbiorach LDLC i Amazona możemy odnaleźć jego ślady. Nie należy się jednak spodziewać tanich komponentów, gdyż samo AIO kosztuje ponad 400 euro… ale bez dostępności. Jeśli chodzi o sprawę, nie udało nam się jej jeszcze znaleźć, ale obawiamy się najgorszego. Niektóre sklepy nie wahają się zaoferować pełnej konfiguracji za ponad 6000 euro!

reklama
READ  „Dochodzenie monetarne” ujawnia, jak czarterować jacht bez płacenia podatku VAT i podatków od gazu