Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktor poślubił Alexandre’a Brasseura

Aktor poślubił Alexandre’a Brasseura

Alexandre Brasseur, syn Claude’a Brasseura, ożenił się. Aktor ogłosił tę wiadomość w czwartek, 5 października, na swoim koncie na Instagramie.

Minęły prawie dwa lata, odkąd aktor Alexandre Brasseur zakochał się w Isabelle Rigor. W czwartek 5 października para postanowiła sformalizować swój związek.

Odgrywający rolę Alexa Bertranda w serialu „Jutro należy do nas” ogłosił tę wiadomość na swoim koncie na Instagramie, publikując czarno-białe zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć, jak zakłada kapelusz na głowę i całuje się z ukochaną.

Ta ostatnia to nikt inny jak była żona Stephane Huynh, tłumaczki Jean-Paula Bohra w serialu „Plus belle la vie”. Rodzice dwóch synów, pierwszego urodzonego w 2012 r., a drugiego w 2016 r., na początku 2021 r. oficjalnie podpisali swój rozwód.

Jako podpis 52-letni aktor wybrał tekst piosenki miłosnej napisanej i skomponowanej przez Cole’a Portera, zatytułowanej „She’s Beautiful”.

„Życie tam bierze cię za ramię, o la la, jest cudowne! Błękitne dni, świetliste pocałunki… to cudowne! Daj swoje serce bukietem kwiatów, o la la, ale jest cudownie!” – napisał Claude Brasseur syn: „Pewnego dnia zawrzyj małżeństwo z miłości… to cudowne”.

Przed spotkaniem z Isabelle Rigor Alexandre Brasseur był żonaty z Juliette, matką jego dwójki dzieci, Louisa i Jeanne, z którą mieszkał przez ponad trzydzieści lat.

READ  Raport - Kaliningrad, ten nowy punkt napięć między Moskwą a Zachodem