Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polskie Linie Lotnicze LOT, w świetnym stanie, odnowiona kabina długodystansowego 787-8

Polskie Linie Lotnicze LOT, w świetnym stanie, odnowiona kabina długodystansowego 787-8

Według niego, po dobrym roku 2022, polskie narodowe linie lotnicze zmierzają w stronę nowych rekordów. Polskie Linie Lotnicze LOT Szczególnie biorąc pod uwagę ulepszenia w kabinach Boeinga 787-8.

Rok 2022 był dobrym rokiem dla Polskich Linii Lotniczych LOT. Tam Polskie Linie Lotnicze Linia lotnicza odnotowała zysk w wysokości 28 mln dolarów, najwyższy od 2018 r. Jednak linia lotnicza chce więcej i dąży do nowych rekordowych wyników – wynika z komunikatu prasowego linii lotniczej opublikowanego w piątek 6 października. Oferuje ambitną strategię rozwoju.

Oczekuje się, że liczba pasażerów wzrośnie o ok 70% Do 2028 roku i osiągnie ok 17 milionów, W porównaniu do około 10 milionów obecnie. Zdaniem linii będzie to możliwe dzięki 50% zwiększeniu floty. 110 samolotów Następnie polecisz do Polskich Linii Lotniczych LOT. Jej flota składa się obecnie z 75 samolotów (maksymalnie +3737 samolotów pozostałych do dostawy).

Oczekuje się, że sieć rozszerzy się o około 20 regularnych połączeń, a także o nowe połączenia na trasach średnio- i dalekobieżnych. Oczekuje się, że poprawi się także komfort pasażerów. Na przykład linia lotnicza odnawia umowę Boloński salon biznesowy w Warszawie, a w Chicago powstaje pierwszy północnoamerykański salon biznesowy LOT-u.

Wreszcie linia lotnicza zainstalowała nowe kabiny w swoich ośmiu samolotach Boeing 787-8 Dreamliner Według niemieckiej strony internetowej Aerotelegraph firma wynosząca rakietę znajdowała się w Europie w 2012 roku. Pamiętajmy też, że ma 7787-9. Ponadto oczekuje się, że Wi-Fi stanie się standardem na lotach długodystansowych. W końcu ułożyłem plan Nowy projekt kabiny, wymiana siedzeń we wszystkich klasach i instalacja nowego pokładowego systemu rozrywki. Wszystkie fotele pochodzą od niemieckiego producenta Recaro. Wszyscy pasażerowie Klasy Biznes będą teraz mogli uzyskać dostęp do korytarza w konfiguracji 1-2-1. Każde siedzenie posiada również drzwi. W klasie Premium Economy linia zwiększa dostępność przejścia dla wszystkich pasażerów, LOT obiecuje także więcej miejsca na nogi w klasie Economy.

© Polskie Linie Lotnicze LOT