Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tajemniczy duet, nieposkromiony klub… Co będziesz dziś oglądać w telewizji?

21:05 TF1 Skup się na rozrywce Tajemniczy duet. Program powraca na TF1 w niesamowitych nowych duetach. Dla każdego duetu dwoje wykonawców ćwiczy samotnie, przybywając na scenę bez przekraczania przejść i zajmując miejsca po obu stronach ściany ekranu. Ich głosy będą się mieszać jeszcze zanim te dwie postacie się spotkają! Czy będą mogli się poznać? W większości duetów tylko jedna z dwóch gwiazd zostanie ujawniona widzowi i będzie to uprzywilejowany świadek artystycznego spotkania równie ekscytującego, co nieoczekiwanego.

Francja 2 Gra zaczyna się o 21:05. Nieugięty klub Prowadzona przez Nagui. Czterech największych bohaterów telewizji spotyka się na tej samej planszy i tworzy Indomitable Club. Marie Christine, Sandrine, Roman and Paul kontra Lea Salameh, Gerard Holtz, Michel Simes, Sidonie Bonnek, Patrick Bosseau, Valerie Page, Andre Manoukian, Philippe Lelifri, Helen Gatto i Florent Beer. Wszyscy grają na korzyść stowarzyszenia.

c 8 Sugerowana 21:05 Psychodon 2021. Podczas dużego pokazu charytatywnego artyści tacy jak Julien Clerc, Patrick Bruel, Pinabar, Kenji Girac i Eddie de Brito wykonują swoje tytuły na scenie olimpijskiej, aby wesprzeć piętno choroby psychicznej. Raporty na temat badań, ścieżek opieki, wsparcia pacjentów i działań prewencyjnych, zwłaszcza z młodzieżą, przecinają się z różnymi usługami. W drugiej części wieczoru Psychodontics przedstawia tych, którzy prowadzą linie zdrowia psychicznego we Francji. Liderzy projektu mogli zgłosić swoją inicjatywę online, a pięciu z nich na koniec dnia zostanie nagrodzonych zwiększonym wsparciem i wsparciem finansowym.

Wreszcie o 21:00 Francja 3 emituje wyobraźnię Morderstwa na Tahiti. Na wyspie Tahiti w świętej świątyni Oro, starożytnego boga wojny, odkryto okaleczone ciało mężczyzny. Policyjne śledztwo… Mityczne i dziwne rytuały to elementy tego nowego odcinka, który odgrywa kartę zmieniającą scenę. Zwracamy uwagę na udział Miss France 2019 Vaimalama Chaves, która tutaj ujawnia swoje talenty jako piosenkarki i muzyka.

READ  Britney Spears pozostanie pod opieką swojego ojca, orzeka amerykański sąd

Sarah Ibri