Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Carla Moro: W swoim głębokim dekolcie na Instagramie podpala sieć!

Carla Moro podzieliła się jej ładnym zdjęciem, które my zauważamy z dziurą za najmniej sugestywną. Co sprawia, że ​​płótno jest szczęśliwe.

Carla Morrow i jej chłopak Kevin Goode dużo rozmawiają teraz w Internecie. Powód? Obie Marsylie właśnie sformalizowały swój wyjazd z Marsylii. W rzeczywistości historia o magii, w którą była zaangażowana Carla, wywołała wiele napięć wśród jej przyjaciół. Ponieważ większość nominowanych do reality TV była zimna, rozsądnie było wycofać się z klanu Marsylii. I oczywiście jej mąż Kevin poszedł w ich ślady. Ale nie martw się, gołąbki nie wyłączają telewizora, z dala od niego. Kevin wyjaśnił w szczególności: Chcemy robić wiele rzeczy. (…) Prawdą jest, że tak naprawdę wiele innych produktów podeszło do nas, aby zrobić wiele rzeczy (…) i nagle wyraźnie zaproponowano, aby zobaczyć, czy przydałoby się coś zrobić wokół nas i nagle omówiliśmy to …. (…) Będziemy kontynuować nasze życie, nasze małżeństwo z naszymi przyjaciółmi (…) Celem jest kontynuowanie naszego małżeństwa i jednocześnie wszystkich naszych przyjaciół, którzy są z nami.«.

Carla jest jaśniejsza niż kiedykolwiek

Szczęśliwa i uspokojona, ponieważ jej życie wróciło do normy, Carla W sieci wygląda jaśniej niż kiedykolwiek. Szczupła, zmieniona i uśmiechnięta gwiazda brzęczy za każdym razem, gdy publikuje zdjęcie. Jego ostatni post spowodował, że wypłynęło dużo atramentu. Trzeba powiedzieć, że Carla jest pokazana z głębokim dekoltem, delikatnie mówiąc. Coś, co zachwyca 3,4 mln subskrybentów. Wśród wielu komentarzy czytamy tylko komplementy Carli. Na przykład: „Najpiękniejsza ze swojego pokolenia”, „Jesteś po prostu cudowna”, „Wyglądasz jak anioł”, „Kanoniczna”, „Najpiękniejsza”, „Najwierniejsza”, „Prawdziwa piękność”, „Genialna”, „ Teraz naturalne piękno jest rzadkością!!!!”. W Nextplz jesteśmy również pod urokiem tego zdjęcia. A ty, co myślisz?

READ  Fundusz Charytatywny SoftServe otwiera „pozytywną salę” w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Dnieprze