Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

50-letnia prezenterka telewizyjna składa straszną spowiedź!

Zawsze z uśmiechem i słowem śmiechu, to jest to, co widzowie TF1 pamiętają przede wszystkim o Sandrine Quétier jako gospodarzu. Po 50 minutach w pomieszczeniu lub Tańcu z gwiazdami gospodarz był swego rodzaju gwiazdą kanału. Jednak w zeszłym roku postanowiła zostawić wszystko, aby zmienić swoje życie. Bardzo brutalna decyzja, podjęta w obliczu straszliwej tragedii, która jej bezpośrednio dotyka.

Dziś spełniona w życiu artystki i aktorki Sandrine Kittier ze smutkiem mierzy się z chorobą swojego ojca, który cierpi na chorobę Alzheimera. Zaproszony na plan Jordana De Luxe, 14 czerwca były chłopak Nikos Aliagas wyłożył na ten temat.

Ze łzami w oczach i podwiązanym gardłem Sandrine Quettiere bez przerwy ujawniała przed kamerami ludzi, że jej ojciec jest bardzo chory. Cierpiący na chorobę Alzheimera, a co za tym idzie, częściową lub całkowitą utratę pamięci, wiadomość ta była dla tych ostatnich prawdziwym szokiem”.Nie wiem, czy tata mnie rozpoznaje, czy nieJuż nie mówi, jego oczy lśnią Kiedy mnie widzi, zapomina o wszystkich naszych wspomnieniach. Zaniepokojona sytuacją Sandrine Quettiere po raz pierwszy przyznaje, że pomimo strachu przed utratą go na zawsze, to zniknięcie z pewnością będzie ulgą dla jej rodziny.”Jego zniknięcie mnie przeraża, a jednocześnie będzie jego zbawieniem, gdy widzimy, że osoba, którą kochamy, podupada fizycznie i intelektualnie, nie ma już swoich zdolności umysłowych…”. Powszechne uczucie, z którym ciężko jest żyć, które według niej wskazuje na jej pragnienie, aby coś się wydarzyło w jej życiu i być może to ta choroba przyspieszyła moją chęć zrobienia czegoś innego”.

ryzykowna decyzja zawodowa, Że Sandrine Kittier nie żałuje, „Wszyscy myślą, że zostałem wyrzucony z TF1, uwielbiam to. Robię to od 10 lat, więc reklama była brutalna, ale chciałem zostawić w mojej głowie na dwa lata, nie żałuję. Dzisiejszy wybór życia pozwala jej być bardziej obecnym dla dwójki swoich dzieci Gastona urodzonego w 2003 roku i Loli 12 czerwca 2001 roku, którzy również zebrali całą rodzinę w ten weekend na niezapomniane urodziny.

READ  Glamorous Looks i miękkie przytulanie: Jodie Foster i Alexandra Hedison na festiwalu filmowym w Cannes

Aby zobaczyć również:

Redagowanie