Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szwajcaria – Hiszpania: o której godzinie i na jakim kanale oglądać mecz na żywo?

Podczas gdy wszyscy spodziewaliśmy się konfrontacji między Francją a Hiszpanią w ćwierćfinale Euro, Szwajcarzy postanowili coś przeciwnego. The Blues objęli prowadzenie 3:1 kilka minut po rozpoczęciu 1/8 finału ze Szwajcarami, ale ten drugi był w stanie pokazać wielką siłę charakteru, aby wyrównać w doliczonym czasie gry, zanim ostatecznie zwyciężył w rzutach karnych z broniącymi tytułu mistrzami. . W ćwierćfinale euro Szwajcaria zmierzy się z Hiszpanią, która odzyskała skuteczność ofensywną. Po skomplikowanym starcie (jeden gol w dwóch meczach ze Szwecją i Polską), La Roja zdobyła: 5-0 przeciwko Słowacji w ostatnim meczu grupowym, wygrywając szalony mecz 5:3 z Chorwacją w 1/8 finału.

Szwajcaria – Hiszpania będzie śledzić kanały beIN SPORTS i TF1

Wspierasz Nati, Roję czy po prostu zakochałeś się w okrągłej piłce? Do zobaczenia w piątek 2 lipca o 18:00. Transmisje szwajcarsko-hiszpańskie są nadawane jednocześnie przez kanały TF1 i beIN SPORTS. Pierwsza runda ćwierćfinałów Euro 2020 odbędzie się w Rosji, na stadionie Sankt Petersburga w Sankt Petersburgu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Oglądaj mecz na żywo w beIN SPORTS

Odkryj świetną ofertę subskrypcji beIN SPORTS

Aby śledzić 100% meczów Euro 2020, jedynym sposobem jest zasubskrybowanie kanału beIN SPORTS. Grupa transmituje wszystkie mecze zawodów, a także jest jedynym medium, które to robi. Oprócz meczów beIN SPORTS przez cały tydzień udostępnił dużą platformę z kilkoma programami przed meczami i po nich. Aby mieć pewność, że nie przegapisz Euro 2020, możesz skorzystać z dobrej oferty beIN SPORTS Connect. Ta niewiążąca oferta umożliwia jej wypowiedzenie w dowolnym momencie bez opłat za anulowanie. beIN SPORTS Connect to w 100% cyfrowa subskrypcja, która zapewnia dostęp do programów na komputerze, smartfonie i tablecie, a nawet na telewizorze, jeśli masz odpowiedni sprzęt. W programie: Euro 2020, Wimbledon, NBA, NBA, a także Liga Hiszpańska, Bundesliga i wiele innych rozgrywek sportowych.

READ  ATP - Indian Wells 2021 - transmisja na żywo - wyniki - świetna pierwsza dla Nouri - informacje sportowe - skate