Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Hiszpania traci bohaterską Szwajcarię w rzutach karnych / Euro 2020 / Pomocnik / Szwajcaria – Hiszpania (1-1, tab. 3) / SOFOOT.com

Przekazany przedłużeniem ósmego, Hiszpania i Szwajcaria zwróciły go do Petersburga. Żołnierz Granitu Xhaka, wykonany z 8mi W drugim okresie minuty są skrócone do dziesięciu oraz Chłopiec Po raz kolejny wykazał się ogromnym poświęceniem przy okazji pierwszego w swojej historii ćwierćfinału w strefie euro. W przeciwieństwie do poniedziałku Helvetion nie miał ostatniego słowa w sprawie rzutów karnych. W przypadku prądu przemiennego Roja Wiał gorąco i zimno, ale zagra już w piątym półfinale.

Szwajcaria 1-1 (tab 1-3) Hiszpania

Buty: Shaqiri (68mi) dla Szwajcarii // Zakaria CSC (8mi) dla Hiszpanii
Paczka: Freuler (77mi)

Lista Luisa Enrique bez żadnego piłkarza Realu Madryt budzi poważne pytania. Pięć tygodni później, z niewielkim sukcesem, jasne jest, że pole dowodzi, że ma rację. Przeszłość jest bardzo bliska naprawienia ChorwacjiHiszpania zakwalifikowała się do ostatniej czwórki pokonując szczególnie trudną drużynę szwajcarską, z pewnością zachęcona zachętą HM Rogera Federera. Zapomniano o rozczarowaniach z lat 2014, 2016 i 2018: Roja Wrócił, gotowy do zagrania złej sztuczki.

Historia zatrzymanych faz

Od początku bardzo aktywny po prawej stronie, przy stosunkowo mocnej stronie Ferrana Torresa, a Hiszpania szybko znalazła bug dzięki jego lewej stronie. Po powrocie do jedenastki, po rozpoczęciu 1/8 finału na ławce, Jordi Alba wykonał rzut rożny, ale nie znalazł żadnego wyjścia. Ryzyko opłaciło się, bo jego strzał, który uratował Dennis Zakaria, zakończył się na dole (8mi). Trudny początek nieuniknionej alternatywy Granit Xhaka, w toku. w jego ręce, Roja Wracając niebezpieczeństwo do szwajcarskiej klatki podczas stałych fragmentów, Koke wykonał rzut wolny (17 .).mi) oraz César Azpilicueta z głową w ramionach Jana Sommera (25mi). uduszony Chłopiec Brill Empolo przegrał z powodu kontuzji (23mi), na domiar złego. Jednak po pierwszym pół godzinie zacząłem się budzić. Kilka rogów, które podrapała, pozwoliło jej zagrozić tylnej straży iberyjskiej, ale nadal bardzo neutralna, Manuelowi Akanji (34)mi) i Sylvain Widmer (39 .)miNiezdolność do kontrolowania głowy.

READ  Puchar Europy (dzień 2): Mecz Toulousin-Wasps zaplanowany na niedzielę został przełożony

120 uderzeń/min


Ludzie Władimira Petkowicza zachowali ten sam testament, kiedy wrócili z szatni. Jeśli prosty kąt Xherdana Shaqiriego kończy się małymi sieciami (52mi), Zakaria był bliski zlikwidowania opóźnienia swojej drużyny poprzez ponowne wykonanie rzutu rożnego. Ale jego głowa cofnęła się do podstawy odbytnicy (56 .).mi). Oznaką najlepszego zachowania Szwajcarów w tym spotkaniu jest to, że posiadanie piłki zostało nieco zbalansowane, choć nadal na korzyść kraju tiki-taki. Unai Simon musiał nawet wkroczyć przeciwko Stevenowi Zuberowi, a dobrze zapewnił Robina Vargasa (64 .).mi). Dlatego Szwajcaria logicznie zdołała wyrównać poprzez Shaqiri, wykorzystując spór między jointem Laporte-Torres (68).mi). Pionek historyczny od momentu powstania czerwony Najlepszy szwajcarski reżyser na Euro z czterema golami, o jeden więcej niż Hakan Yaken i Haris Seferovic.

Idealny scenariusz, nawet wycinając Remo Freulera na bardzo pikantną ucztę dla Gerarda Moreno (77mi). Mimo ostatniego kwadransa na jego korzyść i ciekawych pozycji Dani Olmo (76 .).mi) i Gerarda Moreno (84.)mi), Hiszpania nie mogła uniknąć kolejnego przedłużenia. W jednym kierunku zaowocowało to 30 minutami ofensywnej obrony, szwajcarska garda spasowała, ale nie złamała się. Moreno gryzie liść, nie obracając kawioru Jordi Alby (92mi), a następnie pokaż Somera. Bramkarz wykonał serię zdecydowanych interwencji, blokując próby Alby (96.).mi), Moreno (101 .)mi, 118mi) lub Oyarzabal (103mi, 105mi).

A kiedy nie był bramkarzem, był jednym z jego obrońców, jak na przykład interwencja Ricardo Rodrigueza przed Marcosem Llorente (110mi). Trzeba było więc rzutów karnych, aby ustalić tożsamość pierwszego kraju, który awansował do czwartej rundy. Sergio Busquets znalazł punkt wejścia, ale Unai Simon odpowiedział, zatrzymując uderzenie Fabiana Scherra. Akanji również zachwiał się w Kraju Basków, podczas gdy Vargas wysłał swoją próbę wyżej. Mikel Oyarzabal nie wzdrygnął się, gdy nadszedł czas, aby skończyć, a zatrzymanie się Yanna Sommera przed Rodrim niczego nie zmieni: Roja poci się, ale Roja Wybieralny.

READ  Trzy europejskie tytuły bluesowe

Szwajcarski (3-4-1-2): Lato – Elvedi, Akanji, Rodríguez – Widmer (Mbabu, 100mi), Froeller, Zachariasz (Sher, 100mi), Zuber (Fassnacht, 90mi+2) – Shaqiri (s. 81 .)mi) – Ambulus (Vargas, 23miSeferović (Javranović 82 .)mi). dżem : Władimir Petkowicz.

Hiszpania (4-3-3): Simon – Azpilicueta, Pau Torres (Tiago, 113mi), Laporte, Alba – Cook (Urente, 90 .)mi+2) Busquets, Pedri (Rodri 119mi) – Ferran (Oyarzabal, 91miMorata (Moreno 54 .)mi), Sarabia (Olmo, 46mi). dżem: Luis Enrique.

  • Wyniki i tabele Euro 2020

    By Quentin Blow