Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szczepienia przeciwko wirusowi Corona: Prawie połowa Francuzów otrzymała przynajmniej jedną dawkę szczepionki

Autor: Rizhlaine F. Opublikowano 10 czerwca 2021 11:17 Zaktualizowano 10 czerwca 2021 11:3535

Ponieważ we Francji dochodzi do średnio 5000 nowych przypadków koronawirusa dziennie, kampania szczepień trwa. Wkrótce 50% Francuzów otrzyma przynajmniej jedną dawkę szczepionki.

podczas‘Koronawirus pandemia’ Nadal spada we Francji i kampania szczepień Posuwa się naprzód i otwiera na coraz szerszą publiczność, a nawet przejmuje inicjatywę. W ten sposób nastolatki będą mogły się kwalifikować od 15 czerwca 2021 r., czyli od pierwotnie planowanej daty Francuzi dorośli. Więc gdzie teraz idziemy naprzód? kampania szczepień ?

7 czerwca 2021 r. dowiedzieliśmy się, że w pobliżu miasta كل pół francuski? Otrzymali już co najmniej jeden zastrzyk. Według danych zebranych przez urządzenie do śledzenia szczepionekCo najmniej 42,25% populacji zaszczepione po raz pierwszy. Prawie 20% Francuzów otrzymało wszystkie niezbędne zastrzyki zgodnie z ich profilem i profilem الشخصي Serum.

Postęp kampania szczepień Wydaje się, że podąża za celami wyznaczonymi przez rząd. Ten ostatni celuje w 30 milionów szczepionek po raz pierwszy w… czerwiec : 7 czerwca 283 10 571 Francuzów otrzymało pierwszą dawkę. Według niektórych szacunków, najlepiej 80% z Szczepionka francuska, Wszystkie profile połączone, mam nadzieję na dotarcieodporność na stado.

READ  Chiny chcą stawić czoła zachodnim sankcjom