Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szalona prośba Joan Laporta od Lionela Messiego, Karim Benzema ujawnia swoje marzenia

Co następuje po tej reklamie

Szalona nadzieja w La Porta

Nadal napływają rewelacje o odejściu Lionela Messiego z Barcelony. Gdy FC Barcelona ujawniła w ostatnich dniach wyniki audytu finansowego, prezydent Johan Laporta potwierdził, że ma nadzieję, że Lionel Messi zagra za darmo. Miałem nadzieję, tak, że w ostatniej chwili nastąpi zmiana tempa i Leo przyjdzie i powie do mnie: „Gram za darmo”. Z pewnością byłbym przekonany, ale możemy”. poproś gracza na poziomie Messiego, aby to zrobił ”, powiedział hiszpańskiej stacji radiowej. To szalona prośba, więc była wymyślna.

KB9 marzy o złotej kuli

Autor wyjątkowego sezonu 2020-2021 z Realem Madryt, Karim Benzema na początku sezonu nadal chodzi po wodzie. Wracając do francuskiej drużyny narodowej, napastnik jest logicznie jednym z pretendentów do nagrody Złotej Piłki. Marzenie, które potwierdził podczas wywiadu w jak. “Od najmłodszych lat marzyłem o zdobyciu Złotej Piłki, to marzenie każdego piłkarza. To prawda, że ​​zawsze najważniejsza była drużyna, ale kiedy pomagasz swojej drużynie wygrywać, kiedy grasz ważne mecze i strzelić dużo goli, następną rzeczą jest założenie Złotej Piłki. W głowie, w umyśle.. Oczywiście zrobię wszystko, co w mojej mocy i będę pracował tak ciężko, jak mogę, aby to osiągnąć wielki puchar i mam nadzieję, że kiedyś go zdobędę i spełnię to marzenie, o którym marzyłam od dziecka”, złapany.

Ostatnie pozdrowienia dla Bernarda Tapie

W piątek Marsylia złożyła ostatni hołd Bernardowi Tapie podczas jego pogrzebu w głównej katedrze w Marsylii. Bardzo emocjonujący moment opisała francuska prasa w sobotę rano. Dla regionalnych gazet codziennych ProwansjaMarsylia była „do łez”. Tytuł „Na zawsze Marsylia” Daleki Matin. Setki kibiców OM oddały hołd byłemu prezesowi klubu. Gazeta Hymn Francji Wspomina się o nim jako o „ostatnim hołdzie dla fanów”, ale kolejny mecz Phocéenów w Vélodrome 17 października może po raz kolejny być widowiskiem ku czci „lidera”.

READ  Shapovalov stoi między Djokovic a historyczną datą