Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szalona historia, która zachwyciła Apple

Szalona historia, która zachwyciła Apple

Oto szalona historia, która wydarzyła się pod koniec czerwca, kiedy strażak został uratowany przez swój Apple Watch po zawale serca.

Historie ratowania życia za pomocą Apple Watcha nie są niczym nowym. W rzeczywistości połączone zegarki firmy z Cupertino są Są one regularnie wyróżniane pod kątem zastosowań w monitorowaniu stanu zdrowia Byli zmuszeni zobaczyć tam wyniki.

Po raz kolejny te urządzenia uratowały życie człowieka: Przypadek 44-letniego strażaka, który przeszedł zawał serca.

Wysokiej jakości monitorowanie stanu zdrowia

Travis Chalmers to 44-letni kanadyjski strażak.

Historia jego ratunku z Debiutuje na Apple Watch, gdy wyjeżdża na mecz hokejowy w trasie Z synem. Następnie mówi: l Wiadomości globalneUczucie „ciepła” (a także ból szczęki i kołatanie serca w klatce piersiowej).

Mimo że kilka godzin temu zakończył aktywność fizyczną, Serce nadal biło mocno… Następnie udał się do statystyk na swoim zegarku Apple Watch, który poinformował go, że ma migotanie przedsionków.

Po otrzymaniu tego zawiadomienia, Travis Chalmers trafia do szpitala Po kilku badaniach służby szpitalne ujawniły mu, że rzeczywiście cierpi na atak padaczki.

Apple Watch na nadgarstku

Przydatny dodatek, ale nie niezbędny

Chociaż zegarki Apple (i inne smartwatche) są bardzo wygodne i uratowały wiele istnień ludzkich, Należy pamiętać, że potwierdza jedynie istniejące objawy.

Jak przypomina nam kardiolog Giorsti McIntyre: Powinieneś natychmiast udać się do szpitala, gdy tylko to zobaczysz i nie powinieneś polegać wyłącznie na takich urządzeniach.

READ  Teleskop Jamesa Webba startuje kilka dni po „wypadku”