Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Oto, co światowej sławy modelka pije każdego ranka, aby zachować formę w wieku 60 lat

Oto, co światowej sławy modelka pije każdego ranka, aby zachować formę w wieku 60 lat

W 2024 roku Elle Macpherson będzie obchodzić swoje 60. urodziny. Lata mijają, ale wydaje się, że nie mają one żadnego wpływu na sylwetkę pionierskiego samochodu z lat 90., zwanego także „nadwoziem” Magazyn „Time”.. To tytuł, który zawdzięcza temu wyjątkowemu ciału, o którego utrzymanie tak ciężko pracuje.

Napój odchudzający od Elle Macpherson, który zapewni Ci dobrą formę

Tak naprawdę, mimo dzisiejszego wycofania się z wybiegów, modelka stara się utrzymać formę, prowadząc rygorystyczny, zdrowy tryb życia, składający się z małych wskazówek odchudzających, które w szczególności pozwoliły jej przetrwać menopauzę nie zjadając ani grama. Jednym z nich jest picie każdego ranka bardzo specyficznego napoju, który pobudzi metabolizm. Przepis na detoks składający się z gorącej wody, imbiru, mięty i pieprzu cayenne. Zbiór składników, które są równie korzystne dla Twojego zdrowia, jak i dla Twojej osobowości i są znane ze swoich właściwości przeciwutleniających i przeciwzapalnych.

Australijski Szczyt spożywa ten eliksir codziennie rano na czczo, aby oczyścić organizm i układ trawienny, wyeliminować toksyny i umożliwić organizmowi magazynowanie dobrych składników odżywczych. Kolejną, ale nie najmniejszą zaletą tego napoju jest to, że będzie on działał jako idealny środek tłumiący apetyt, aby ograniczyć nadmierne pobłażanie sobie przy śniadaniu lub jako element młodzieńczej formy, aby mądrze poczekać do lunchu bez podjadania.

Zdrowa rutyna Elle Macpherson

Oczywiście ten eliksir, chociaż skuteczny, nie jest też cudem. Więc nie polegaj wyłącznie na tym, jeśli chcesz schudnąć. Idzie to w parze ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną. z jego strony, Elle Macpherson Wyznała, że ​​ćwicz przynajmniej 45 minut dziennie Magazyn Vogue’a W marcu 2023 r. Szczególnie lubi surfing, pływanie kajakiem, pływanie, wspinaczkę, nurkowanie i jogę. Modelka dba również o swój harmonogram snu, dbając o odpowiednie nawodnienie, pijąc 3 litry wody dziennie, a jej dieta opiera się głównie na roślinach.

READ  Sega ogłosiła przejęcie studia odpowiedzialnego za „Angry Birds” za 706 milionów euro