Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Syn Cali Cartel, Barron, będzie tworzyć program na Netflix oparty na życiu jego ojca

Platforma streamingowa Netflix jest winna, jak mówi, dając „nierealistyczny” obraz swojej rodziny w nowym serialu o kolumbijskich handlarzach narkotykami.

Artykuł autorstwa

opublikowany

Aktualizacja

czas czytania : 1 minuta.

Jej ojciec był byłym lordem narkotykowym znanego gangu Cali. Kolumbijski syn „Cabo” Miguela Droguesa Orejueli ogłosił w czwartek, 2 września, że ​​pozwie platformę streamingową Netflix. Według Williama Rodrigueza 60 odcinków „El Cartel de la Sapos, El origen” będzie pochodziło z „całkowicie nierealne” Inspiracją będzie historia słynnego klanu Rodrigueza Origueli, dwóch potężnych ojców chrzestnych uwięzionych obecnie w Stanach Zjednoczonych i przez pewien czas rywali nieżyjącego już Pabla Escobara.

Wyprodukowany przez Kolumbijską Telewizję Caracol i emitowany w serwisie Netflix od początku lipca, ten serial o kolumbijskich handlarzach narkotykami opowiada historię Villegasa (nazwa fikcyjna) lub plan podróży. „Dwóch pokornych braci Cali” NS „zostać lordami narkotykowymi”. Netflix potwierdza nam, że to jest plik „Dzieło wyobraźni”i że fakty „Owoc wyobraźni scenarzystów”.

Strona internetowa syna Sura, Caracol Televisión Internacional, wyjaśnia, że ​​serial mści się na nim „Oparte na faktach” w sprawie „Liderzy ogromnego kartelu Cali”. Dla syna Rodrigueza nie ma wątpliwości, że produkcja ma „Naruszył prywatność swojej rodziny”, a główny bohater serii, Wilmer, ma oczywiste podobieństwa do swojego życia.

Netflix „Marketing mojego imienia”, Oskarżył, również wierząc, że produkcja ma „Kradzież dużej porcji” Z jednej z jego książek o rodzinie Rodriguez Orejuela. Potępił zyski osiągane przez platformę nadawczą w jego imieniu, co do której nie wiadomo, czy brała udział w produkcji serialu. William Rodriguez Rekompensata za określone zapotrzebowanie „za wszelkie uprzedzenia i uprzedzenia moralne” stało się z powodu Wynalazki tej kreskówki..