Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sylvie Tellier omawia swój napięty związek z Genevieve de Fontenay

Sylvie Tellier omawia swój napięty związek z Genevieve de Fontenay

Sylvie Teller w filmie „Od września do ósmego”
Zrzut ekranu

Były dyrektor generalny Miss France wspominał lata spędzone u boku pani w kapeluszu w książce pt Korona i stronniczość Ale także na zdjęciu tygodnia „od siedmiu do ośmiu”.

– Nie byłem jego wyborem. Od pierwszych sekund w butach Miss France 2002, Sylwia Tellier Zdała sobie sprawę, że nie została w pełni zaakceptowana przez Genevieve de Fontenay, ówczesną przewodniczącą komisji Miss France. Do tych napięć powraca w swojej książce Dama w kapeluszu Korona i stronniczośćale także u boku Audrey Crespo Mara na zdjęciu tygodnia „Sept à quatre”.

„Jestem mała jak na Miss France. Miss France miała wtedy ponad 1,80 m. Mam 1,72 m, przygotowuję się do egzaminu adwokackiego, mam małą osobowość i myślę, że ona widziała we mnie coś trudniejszego do nadzorowania. „– wyjaśniła Sylvie Tellier, wspominając wieczór, w którym została wybrana, kiedy Genevieve de Fontenay zostawiła puste krzesło pomiędzy nią a nowo koronowaną młodą kobietą. „Genevieve zawsze była kobietą, którą podziwiałam i podziwiałam jej osobowość. Dla mnie jest ikoną, ale nie była łatwą kobietą. Na początku nasz związek był bardzo zimny i trudny. […] Czasami było to bardzo zjadliwe. »

„Ulubiona walka dziewcząt”

Na tym ten sprzeciw się nie skończył, biorąc pod uwagę, że w tym samym roku, w którym Sylvie Tellier została koronowaną Miss Francji, Elodie Gossoin została wybrana Miss Europy. „To była ulubiona walka tej dziewczyny. […] Elodie reprezentuje idealną dziewczynę dla Genevieve. „Jest wysoka, piękna, uśmiechnięta i przyjazna”.Sylvie Teller przyznała, podkreślając, że sytuacja ta zaszła dalej. „Nie było łatwo z tym żyć. Zostałam wybrana na Miss Francji i Elodie zazwyczaj wynajmowała służbowe mieszkanie, ponieważ została wybrana Miss Europy, a ja musiałam mieszkać z wujkiem i ciotką. RER każdego ranka przyjeżdża do komisji konkursu piękności we Francji.

Nazwała mnie złem koniecznym, bo wiedziała, że ​​ja również mam tę potrzebę nowości i tę umiejętność zachęcania do debaty. Kiedy się z nią nie zgadzałem, powiedziałem jej to. Z całym szacunkiem, powiedziałem mu Sylvie Tellier przypomniała, zanim odniosła się do prawdziwych powodów swojego niezadowolenia, którymi było zwolnienie jej syna ze stanowiska dyrektora generalnego Miss France w 2007 roku, a następnie skandal fotograficzny Valerie Paige. „Genevieve go nie lubi, kiedy wybuchł skandal z nagimi zdjęciami, chciała ją zwolnić, a ja byłem temu przeciwny. Genevieve zawsze obwiniała mnie za to, że nie zwolniłem Valerie”. Za tymi wszystkimi kontrowersjami kryły się właściwie dwie wizje Miss France: jedna bardzo tradycyjna, a druga zakorzeniona w nowoczesności jej czasów.

READ  Rynek sieciowych rozwiązań pamięci masowej (NAS): przegląd globalny i regionalny (Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Europa, reszta świata) 2021

” data-script=”https://static.lefigaro.fr/widget-video/short-ttl/video/index.js” >