Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Mała ekstra rzecz” przekroczyła 4 miliony widzów

„Mała ekstra rzecz” przekroczyła 4 miliony widzów

Od premiery 1 maja 4 miliony widzów obejrzało w kinach film Artusa „Małe rzeczy w więcej”.

„Mogłabym Ci powiedzieć 4 miliony razy: Dziękuję, kocham Cię”. Artus nie kryje podekscytowania, gdy jego film kontynuuje swój niezwykły los w kinach. Trochę czegoś ekstra 24 maja przekroczył 4 miliony widzów w kinach.

Dziękując publiczności w relacji na Instagramie, reżyser i aktor, który w tym tygodniu wraz ze swoim zespołem wkroczył na schody Cannes, skorzystał z okazji i ujawnił kilka nadchodzących projektów:

Powiedział: „Nadchodzą ważne ogłoszenia, w zespole dzieje się wiele rzeczy, a przygoda trwa, więc jestem szczęśliwy”, bez dalszych szczegółów.

„Piękne projekty”

W poprzedniej relacji nagranej w Cannes Artus napomykał już o innych zapowiedziach.

„Sukces filmu oznacza, że ​​nie jest to tylko film. Nie możemy być pewni, czy zostaną zrealizowane jakieś wspaniałe projekty na rzecz świata osób niepełnosprawnych, struktur i tak dalej. Coś się dzieje”.

To jest poza Paryżem Komedia robi dobre wrażenieFilm opowiada historię dwóch zbiegłych bandytów, którzy ukrywają się w środku letniego obozu dla młodych ludzi z niepełnosprawnością intelektualną, z których większość jednoczy publiczność w kinach. Niewykluczone, że dzięki entuzjazmowi, jaki budzi w regionach, w ciągu najbliższych tygodni film osiągnie 8, a nawet 10 milionów wyświetleń.

Dowodem tego entuzjazmu jest przyjęcie w Cannes aktorów filmu, którzy wyszli na scenę w środę, 22 maja. Ich wizyta na festiwalu pozostaje jednym z najradośniejszych momentów 77. edycji.

Najczesciej czytane

READ  Wojna na Ukrainie: wezwał Francuzów do opuszczenia Białorusi