Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Murad i jego żona Giulia Vignali są prawie w sądzie: para gwiazd uważa, że ​​po zakupie farmy padła ofiarą oszustwa na kwotę 1,5 miliona euro

Murad i jego żona Giulia Vignali są prawie w sądzie: para gwiazd uważa, że ​​po zakupie farmy padła ofiarą oszustwa na kwotę 1,5 miliona euro

Zwrócili się do sądu cywilnego i złożyli skargę na dwie firmy: agencję nieruchomości oraz agencję specjalizującą się w renowacji zabytków.

Jak ujawniono postęp, Prawie poszukiwany Usłyszałem to w piątek, 24 maja sąd Z Chalon-sur-Saône. Stało się to w kontekście pewnej sprawyOszustwo na rynku nieruchomości, którego według niego padł ofiarą Z żoną Giulią Vignali. Do faktów mogło dojść pomiędzy wrześniem 2022 r. a latem 2023 r.

W tym czasie para nabyła gospodarstwo rolne w Marie (Saône-et-Loire), małej wiosce, w której pod koniec 2022 roku pobrali się. Francuski aktor, Uważa się, że znany z filmów takich jak Bienvenue chez les Ch’tis cierpiał na Straty 1,5 miliona euro. Domaga się także odszkodowania w wysokości 5000 euro za szkody moralne.

Sesję przełożono na przyszły rok

Wraz z żoną stali się stronami cywilnymi i Złożyłem reklamację na dwie firmy : Agencja nieruchomości z siedzibą w Montceau-les-Mines (Saône-et-Loire) oraz agencja specjalizująca się w renowacji zabytków z siedzibą w Paryżu. Ze względu na nieobecność oskarżonego oraz utrzymujące się wątpliwości co do prawidłowości imienia i kilku adresów sąd w Chalons ogłosił, że nie rozpatruje sprawy.

Jak podaje regionalna gazeta. Sesja trwała tylko około piętnastu minut. Aby uniknąć ryzyka uchybień proceduralnych, Prezes Sądu ogłosił przełożenie posiedzenia na dzień 10 stycznia 2025 r.

READ  Comédie de Genève odwołuje produkcję filmu Christiana Luby „Migranci” – rts.ch