Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Głosowanie końcowe: ujawniono zwycięzcę

Głosowanie końcowe: ujawniono zwycięzcę

Wielki finał The Voice 2024 dobiegnie końca w TF1 w sobotę 25 maja po trwającej serii występów. Baptiste Sartoria i Alphonse to ostatnia dwójka kandydatów do tytułu The Voice, który został wybrany w publicznym głosowaniu.

23:36 – Zazie nie zgodziła się z wyborem piosenki Alphonse’a

Alphonse wykonuje „À tous les cops”, piosenkę, którą wybrał wbrew radom swojego trenera Zaziego. „Śpiewamy, żeby wyrazić siebie, ale też żeby wzbudzić w ludziach emocje” – zaczęła mówić po wykonaniu swojego talentu. „Alfons wybrał radość, lekkość i ukłon”.

23:33 – „Nie łam jego marzeń” – Vianni prowadzi kampanię na rzecz swojego kandydata

Baptiste Sartoria wykonuje swój pierwszy singiel „My Dream”, napisany i skomponowany przez Vianiego, który po raz kolejny komplementuje swojego kandydata, uspokajając go barytonowym głosem.

23:16 – Dwóch finalistów to…

Dwóch superfinalistów, jak opisuje ich Nikos Aliagas, którzy pod okiem trenera będą mogli wykonać swój pierwszy singiel, to Alphonse z Team Zazi i Baptiste Sartoria z Team Viani.

23:04 – BigFlo i Oli przekonują Iris, a nie internauci

Jeśli BigFlo i Oli odkryli, że Iris ma „przeznaczenie” i że jej cover utworu „Comme d’habit” Claude’a François napawał ich „dumą”, nie jest to prawdą w przypadku szalejących internautów. „Iris jak zawsze kłamie”, „Dla mnie zmasakrowała tę piosenkę”, „Czy oni tam nie zgrywają hipokrytów, Big Flo i Ollie?”… Iris nie była przekonana.

22:53 – Alphonse zaprzecza piosence z 1954 roku

Alphonse, lat 17 i pół, który „uwielbia słowa i sarkazm”, zagrywa kartę humoru z tekstem Borisa Viana „Jestem arogancki”. Według jego trenera Zaziego występ teatralny jest przekonujący. „Masz wszystko, co charakteryzuje wielkiego artystę i wspaniałego piosenkarza” – powiedziała mu pod koniec występu.

22:46 – Gabriel Lobao utknął na kładce dla pieszych

Mika dostał „gęsiej skórki”, gdy Gabriel Lobau zaśpiewał dla Queen „Who Wants to Live Forever” i stwierdził, że jego kandydat ma „niezwykły talent” i „zasłużył na zwycięstwo”. Tym bardziej, że talent miał problem… w korytarzu, który nie schodził na tyle głęboko, by pozwolić mu zejść. Problem techniczny, z którym poradził sobie pozostając tam, gdzie był.

22:33 – Nikos ubiera Larę Fabian po jej występie z Shanice

Podopieczna Camille Lelouch wkroczyła w duet wspaniałych głosów, śpiewając wraz z Larą Fabian jej przebojowy utwór „Tu es mon autre”. Trener podziękował Larze Fabian za jej życzliwość i uznał Shani za bardzo przekonującą. Ale widzowie pamiętają gest Nikosa, podczas którego założył z powrotem koszulę Lary Fabian na ramię. „To moja sycylijska strona” – błagał, gdy Camille Lelouch i Lara Fabian wyjaśniały mu, że „taki jest styl”.

22:04 – Internauci są wściekli z powodu „braku skupienia” Marca Lavoine’a.

„Marc Lavoine, Żując usta, który przegapił początek swojej własnej piosenki Lol Panika w oczach Alphona”, „Marc Lavoine porzucony”, „On niszczy swoją własną piosenkę”, „Brak szacunku dla Marca Lavoine’a, niechlujny wyjazd i co więcej” i nie tylko , kawałek gumy… Co do cholery!!!”… Internauci skrytykowali postawę Marca Lavoine’a, który przyszedł zaśpiewać z Alfonem „Les yeux rewolwer”.

21:56 – duet Iris z Lauren w jej piosence „Tattoo”

Iris przeżyła „nierealny” moment podczas wykonywania swojej piosenki „Tatoo” z Lauren. BigFlo i Oli są dumni ze swojego talentu, który dorównuje talentowi dwukrotnej zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji w 2012 i 2023 roku.

21:48 – Shanice powraca do utworu „Hurt” Christiny Aguilery.

Po tym jak odszedł Głos 2024 Podczas walk krzyżowych Shanys powrócił do rywalizacji dzięki Dźwięk, wróć, konkurencja równoległa do Camille’a Leloucha. Powrót do finału Głos 2024Podróż 23-letniego młodego fryzjera jest niezwykła. Wykonując utwór „Hurt” Christiny Aguilery zdenerwowała swojego trenera Camille’a Leloucha.

21:43 – Zwycięzca Eurowizji przychodzi zaśpiewać z Gabrielem Lobau

Młody Gabriel Lobau wraz ze szwajcarskim artystą Nemo, który niedawno zwyciężył w Konkursie Piosenki Eurowizji, zaśpiewał swoją operę i rapową piosenkę „The Code”, robiąc duże wrażenie na jury i publiczności.

21:26 – Baptiste Sartoria otwiera przedstawienie

„Wiele emocji i dużo napięcia”: Baptiste Sartoria właśnie wykonała pierwszą piosenkę wieczoru, czarny orzeł Przez Barbarę. 22-letni młody talent przerwał studia, aby spełnić swoje marzenie o zarabianiu na życie muzyką. „My Dream” to dokładnie tytuł jego autorskiego tytułu, który wykona przed zakończeniem wieczoru.

21:10 – The Voice, finał, zaczynamy!

Nikos ma na sobie swój najlepszy strój, piątka finalistów jest gotowa i naładowana energią, trenerzy są w swoich butach, ale postarają się zachować spokój: przejdźmy do finału The Voice na TF1. Postaramy się teraz dać wam najlepsze ujęcia do końca tego (długiego) wieczoru, z kilkoma pięknymi wyjaśnieniami, bez mnóstwa płaczu i łez.

21:05 – Eliminacja wywołuje skandal

Eliminacja Clement vs. Gabriel w Team Mika w zeszłym tygodniu również wywołała mały skandal wśród fanów The Voice. Odejście kandydata, najbardziej prawdopodobnego kandydata, po ogromnych wysiłkach i bezprecedensowym postępie, wywołało prawdziwą burzę na portalach społecznościowych, niektórzy twierdzili, że w obliczu tej „hańby natychmiast wyłączyli telewizory”, inni natomiast twierdzili, że nie chcieli już kontynuować. Aby obejrzeć program.

20:58 – Czy sezon The Voice 2024 jest gorszy?

W X wielu internautów zwróciło również uwagę na jakość oprogramowania. Brak występu na otwarciu półfinału i bardzo klasyczny dobór muzyki wywołał wiele dyskusji. Widzowie posunęli się nawet do żądania zakończenia The Voice (po 13 sezonach), a teraz wolą Star Academy.

20:53 – Ostra krytyka The Voice przed finałem

Finał The Voice rozgrywa się w napiętym kontekście, a półfinały nie były jednomyślne wśród fanów. W zeszłym tygodniu wiele osób wyraziło swoje rozczarowanie faktem, że przedostatnia transmisja nie była transmitowana na żywo, co uniemożliwiło widzom głosowanie. Wystarczy, żeby przedstawienie było bez smaku i przede wszystkim przyciągnęło jego zwolenników.

20:45 – Śmierć kandydata pozostawiła w tym tygodniu The Voice w żałobie

Wiadomość rozeszła się w czwartek, zaledwie 48 godzin przed finałem The Voice. W sobotę 18 maja, w dniu półfinału, zginął przypadkowo były kandydat na 2021 rok Benjamin Szwark. Miał 29 lat. Zwycięzca Star Academy 6, Cyril Sinelo, ogłosił to na swoim koncie na Instagramie, zanim krewni piosenkarza potwierdzili to na Facebooku.

20:35 – Ujawnienie finałowych utworów The Voice

W tym tygodniu Francja Zachodnia ujawniła piosenki, które finaliści wybrali wraz ze swoimi trenerami, aby spróbować wygrać The Voice 2024. Baptiste wybrał tytuł skomponowany przez jego trenerkę Vianney, „My Dream”, podążając za finalistką konkursu równoległego Shanice, która zaśpiewa piosenka Camille Lelouch tego wieczoru „To „To nie jest normalne”. Pozostali trzej nominowani wykonają utwory skomponowane przez grupy artystyczne ich trenerów: „L’orage” Iris, „À tous les cops” Alphonse’a i „Dans ton respekt” Gabriela. Produkcja wyjaśniła Ouest-France, że wszystkie pięć nowych tytułów zostanie wydanych na platformach streamingowych po finale.

20:26 – Kim są goście finału The Voice?

Wielkie wydarzenie i ważni goście. Do finału The Voice powraca trzech byłych jurorów: Sopranistka, Lara Fabian i Marc Lavoine. Będzie tam także Święty Mikołaj i Aurelien Vivos, niedawny zwycięzca zdalnego haka. Okazja dla niego do zaprezentowania swojego trofeum. Jednak najbardziej znanymi gośćmi są niewątpliwie Szwedka Loren i Szwajcar Nemo, niedawni zwycięzcy Eurowizji, których ogłoszono na planie. Nemo wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji 11 maja.

20:17 – Wybawienie dla Iris, wybrana w finale

To zatem Iris zastąpi Adnaé w finale w drużynie Bigflo i Oli. „Miesiąc po nakręceniu półfinału Pascal Jex (producent The Voice – przyp. red.) zadzwonił do mnie i powiedział, że Adnaé spodziewa się szczęśliwego wydarzenia i zapytał, czy nie chciałbym ją zastąpić w finale. Zadzwoniłem i od razu powiedziałam „tak”, bo to była świetna szansa” – wyjaśniła Télé Loisirs, wiedząc, że ma wielką szansę na powrót do sobotniego finału.

20:07 – Na kilka godzin przed finałem The Voice rodzi się dziecko

Adnaé najwyraźniej miał dobry powód, aby przegapić finał The Voice. Tak naprawdę piosenkarka urodziła w środę 22 maja, jak sama ogłosiła następnego dnia na swoim koncie na Instagramie. W historii, w której widzimy ją przykutą do łóżka w szpitalu, napisała: „Hej, mam ci coś do powiedzenia” wśród emotikonów przedstawiających chłopczyka. W drugiej historii wreszcie pokazuje śpiące dziecko owinięte w śpiwór, z podpisem: „Finalista The Voice 13, 22 maja 2024 r.”.

19:58 – „Nie można być obecnym na tym finale”

Adnaé wyjaśniła ponownie Télé Loisirs: „Czekam na dziecko i mieszkam w Mozambiku. Termin porodu jest bardzo blisko finału i nie mogę być na nim obecny” – 32-latka starsza potwierdziła, oddając tym samym swoje miejsce swojej konkurentce Iris, którą w półfinale pokonała ją 54,3% głosów.

19:48 – Zaskakujące wycofanie się tuż przed finałem

Na swoim koncie na Instagramie Adnaé, która początkowo zakwalifikowała się do finału, ogłosiła nieoczekiwane ogłoszenie zaledwie kilka godzin po tym, jak w zeszłym tygodniu zakwalifikowała się do półfinału. Będąc w ciąży, postanowiła się poddać: „Półfinał został nagrany wcześniej i od tego czasu moje dziecko dobrze rośnie. Przyjście na świat dziecka i harmonogram finału są napięty, a loty między Mozambikiem a Francją dla mnie nie są możliwe…” – wyjaśniła.

19:39 – Kim są finaliści The Voice 2024?

Pierwsza relacja z finału The Voice. Dzisiejszymi finalistami są Baptiste Sartoria (Team Viani), Alphonse (trenowany przez Zazie), Gabriel Lobao (Team Mika) i Iris, po niespodziewanym opuszczeniu Adnaé na rzecz Team Bigflo i Oli, a także Shanice, finalistka wybrana przez Camille Lellouche w konkursie równoległym „The Voice: Return”. Przed końcowym publicznym głosowaniem każdy wystąpi solo lub w duecie ze swoim trenerem.

19:31 – Finał The Voice 2024 w sobotę wieczorem!

Witamy w transmisji na żywo poświęconej finałowi The Voice 2024. Po miesiącach rywalizacji, przesłuchań w ciemno, „bitew”, „bitew supercrossowych”, równoległych zawodów i półfinałów, w końcu nadszedł czas, aby wyłonić zwycięzcę. Jeśli przegapiłeś któryś odcinek, wrócimy do akcji z kluczowymi informacjami, zanim finał zacznie się o 21:10 w TF1.

READ  Kacper Kozłowski bije rekord prędkości