Świątek / Jabeur – Turniej WTA w Rzymie 2022 (TV / Streaming) Na którym kanale oglądać finał w niedzielę?

W najbliższą niedzielę 15 maja 2022 r. kończy się Konkurencja WTA 1000 w Rzymie (Internationale BnL d’Italia). Odkryj program telewizyjny Świątek/Jabeur Final!

Na którym kanale telewizyjnym oglądać finał Świątek/Jabeur?

Finał będzie oglądany na żywo 13:00. zatrudnienie BYĆ SPORTOWYM 3 (Na antenie od 12:30 z Central Court Magazine) Komentarze Frédéric Viard, Matthew Sollier i Lionel Bouton.

Oglądaj na beIN SPORTS

jak oglądać Świątek / Jabeur Finał Streaming?

Aby śledzić finał Konkurencja WTA Rzym 2022 uciekają do Być w sporciepowinieneś się skontaktować beIN SPORT CONNECT Za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. Jeśli nie jesteś subskrybentem, więcej informacji znajdziesz na Kliknij tutaj.

Zapisz się do beIN SPORTS

Świątek / Jabeur Prezentacja końcowa

Jest zdecydowanie nie do powstrzymania. W najbliższą sobotę zdobywca tytułu Polski Iga Świątekświatowy numer jeden i rozstawiony numer 1, zakwalifikował się do finału WTA 1000 w Rzymie we Włoszech na glinie, po cichym pokonaniu białoruskiej Ariny Sabalenki, ósmej na świecie zawodniczki numer 3, w dwóch małych setach (6:2) , 6-1) i 1 godzinę 16 gry, zatytułowanej Doha, Indian Wells, Miami, a następnie Stuttgart, kontynuuje pole z 27. zwycięstwem z rzędu.

Jaber (wciąż) niesamowity. W sobotę Tunezyjczyk wygrał mecz półfinałowy, który początkowo trwał dwa sety. W wysokim secie play-off zdobyła punkt meczowy z wojowniczką Kasatkiną, zanim wygrała trzy ostatnie mecze i dołączyła do Świątka w finale. (6-4, 1-6, 7-5) Tak więc Anas Jaber wciąż jest na dobrej drodze do zdobycia niesamowitego dubletu Madryt-Roma.

Aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnego z telewizyjnych wydarzeń tenisowych, zajrzyj do swojego kalendarza telewizyjnego Sports: