Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Susan de Bacon 1971-2022 |  Wiadomości, sport, praca

Susan de Bacon 1971-2022 | Wiadomości, sport, praca

LAS VEGAS – Kochająca córka, siostra i ciotka, 50-letnia Susan Diane Bacon opuściła nas zbyt wcześnie w środę 14 września 2022 roku ze swojego domu w Las Vegas.

Susan urodziła się 6 października 1971 roku w Youngstown jako córka Jamesa Bacona i Carol A. Bacon. Ukończyła liceum Austin Towne Fitch w 1990 roku i Kent State University w 1996 roku z tytułem licencjata w zakresie projektowania mody.

Susan rozpoczęła karierę w Walt Disney World. Pracowałem w ich dziale kostiumów, pomagając tworzyć i konserwować kostiumy do wielu seriali i postaci Disneya. Susan przeniosła się do Las Vegas i przez 16 lat pracowała przy pokazach pirackich na Wyspie Skarbów, pracując w modzie i dziewiarstwie „aż do rozpoczęcia pokazu”. Susan projektowała także niezależne kostiumy dla Nevada Ballet, Matta Gossa, Pussycat Dolls oraz celebrytów Lady Gagi i Katy Perry. Specjalizuję się w szyciu i projektowaniu ubioru, modelarstwie oraz doborze i naprawie odzieży.

Susan kochała sztukę, muzykę, filmy, podróże i utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Jego ulubione filmy to „Grease” i „Przeminęło z wiatrem”. Brał udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City i kilkakrotnie odwiedził Nowy Jork. Podróżował na Słowację, Anglię, Włochy, Hiszpanię, Austrię i Szwajcarię.

Susan była tak miłą i delikatną osobą, która robiła wszystko, aby pomóc każdemu w potrzebie. Jego przyjaciele pieszczotliwie nazywali go „Soobi”.

Susan zostawia swojego ojca Jamesa Bacona z Neapolu na Florydzie. bracia James (Mary Beth) Bacon z Polski i David Bacon z Austin Town; oraz jego siostrzeńcy, Nicholas Hlevac z Marysville i Jake Bacon z Polski. Zostawiła również swoje dwa cenne koty, Chloe i Gidget, które znalazły kochającego nowego właściciela.

Susan zmarła przez matkę Carol Bacon; i jego brat Patrick Bacon.

Godziny otwarcia domu pogrzebowego Vaschak-Kirila, 3100 Canfield Road w Youngstown, to 16-19 w poniedziałek 26 września 2022 r. i 10-11 rano we wtorek 27 września 2022 r. w kościele św. . Fiodor.

READ  Bakari Sakko powraca (urzędnik)

Zamiast kwiatów można dokonać darowizn na pamiątkę na rzecz Opery Czeskiej Wilson, Wilson, KS; Lub w Muzeum Uniwersytetu Stanowego Kent w Kent w stanie Ohio.

(uwaga specjalna)